Wpis z mikrobloga

Sprawa Simona Mol pokazuje, że dla bezpieczeństwa kobiet powinno się je ubezwłasnowolnić – przynajmniej do skończenia 30 lat lub znalezienia męża, którego akceptuje ich ojciec (patusy i inne odpady społeczne nie wchodzą tutaj w grę).

Przecież dziś danie młodym kobietom całkowitej wolności, szczególnie w dużym mieście z dala od rodziców, niemal zawsze kończy się jak nie dawaniem dup, to „imprezowaniem” z szemranym towarzystwem.

I jak ktoś mówi, że przesadzam, to przypominam, że Simon Mol w 5 lat miał grubo ponad 1000 kobiet – większość brał zabez gumy mając AIDS. W swoich czasach był jednym czarnoskórym z AIDS żyjącym w Polsce – dziś są ich tysiące, a co miesiąc dojeżdżają kolejni…

Więc proszę mi powiedzieć, co jest lepsze – zabrać młodym kobietom wolność, czy pozwolić, aby umierały na AIDS albo kończyły jako samotne matki, żyjąc w biedzie i nędzy, bo jak to mówią badania „im ciemniejsza skóra ojca, tym mniej czasu, sił i pieniędzy wkłada on w wychowanie swoich dzieci”. A im większa bieda w domu, w którym jest dziecko, tym bardziej taki dom obciąża wydatki socjalne – a my jesteśmy już grubo pod kreską…

#p0lka #zwiazki #tinder #logikarozowychpaskow #rozowepaski #kolorowaagitacja #simonmol #4konserwy #bekazlewactwa #humorobrazkowy
PakaBaka - Sprawa Simona Mol pokazuje, że dla bezpieczeństwa kobiet powinno się je ub...

źródło: temp_file1897229103588724642

Pobierz
  • 25
  • Odpowiedz
  • 8
kilka kobiet coś odwali, a już cierpieć ma na tym cała płeć żeńska.


@AlienFromWenus:

No ale ja właśnie nie chce żeby cierpiały - za dużo napatrzyłem się na koleżanki z dzieciństwa które wyjechały na studia - samotne macierzyństwo a potem mąż beciak, którego szczerze nienawidzą to łaskawy wyrok dla takich...
  • Odpowiedz
@PakaBaka: ale przecież wiele z nich nie cierpi i są szczęśliwe. Jak trzeba kogoś ubezwłasnowolnić to te które naprawdę mają skrzywioną psychikę albo wywodzą się z ciężkiej patologii i mimo braku patologicznych zachowań nie potrafią znaleźć normalnego faceta bo w domu nigdy nie było normalnie. A nie wszystkie jak leci xD
  • Odpowiedz
  • 1
ale przecież wiele z nich nie cierpi i są szczęśliwe.


@AlienFromWenus:

Chyba nie wiesz co dziś robią 17-21 latki i jakie to będzie miało konserwacje na resztę ich życia.

Ps. Jeszcze nigdy w historii Polski nie było tak wielu młodych ludzi chorujących na tak wiele chorób wenerycznych...
  • Odpowiedz
Sprawa Simona Mol pokazuje, że dla bezpieczeństwa kobiet powinno się je ubezwłasnowolnić


@PakaBaka: sprawy wypadków powodowanych przez mężczyzn za kierownicą BMW pokazuje, że powinno się ich ubezwłasnowolnić i tatuować śmigiełka na czole by ostrzec innych. Jak widzisz przykłady irracjonalnych i destruktywnych dla innych zachowań można mnożyć u obu płci.
  • Odpowiedz
  • 0
kierownicą BMW pokazuje, że powinno się ich ubezwłasnowolnić i tatuować śmigiełka na czole by ostrzec innych.


@magicznyfred:

Popieram - a jak ktoś ma zakaz prowadzenia a i tak powoduje wypadek to ucinać ręce
  • Odpowiedz
[...] dla bezpieczeństwa kobiet powinno się je ubezwłasnowolnić


@PakaBaka: Powinniśmy być bardziej egalitarni. Wystarczy odebrać prawa wyborcze osobom, które nie służyły w wojsku lub nie są podatnikami netto, przeprowadzić wybory a następnie dać 2 kadencje na uporządkowanie spraw w kraju :)
  • Odpowiedz
@AlienFromWenus:

a was do kopalni albo okopów.

Przecież i tak wiele kobiet to popiera. "Moje ciało, mój wybór, chyba że chodzi o pobór albo szczepienie się, bo wtedy to nie". Hipokryzja płci nie ponoszącej już za nic odpowiedzialności, nawet za swoje własne wybory.

uważasz że wszystkie młode kobiety to robią? Znam kilka takich które właśnie nie są takie jak piszesz. Dlaczego i im chcesz zabrać wolność? XD


W miastach? Większość. Co
  • Odpowiedz