Wpis z mikrobloga

Mordka mi się cieszy ( ͡ ͜ʖ ͡), bo pięknie widać po tym materiale, że już działa wycięcie tego raka w postaci TVPiS. Nie wszyscy, rok po kroku, ale są ewidentne zmiany. Ludzie deklarujący się jako byli lub obecni wyborcy PiSu, którzy jeszcze pół roku temu pluliby jadem, dzisiaj:

- Ja to już mam szczerze dość tej polityki
- Czasami włączę Republikę, ale w sumie to wolę te tureckie seriale pooglądać
- Oszukali mnie bo to złodzieje i tylko pod siebie biorą
- Wstyd z Kamińskim i Wąsikiem. Wyrok skazujący, to do widzenia.
- Obraziłem się na politykę

Na wykopie też wielu pisze że w domach ich dziadkowie, rodzice dziwnym trafem w 2024 uspokoili się i przestali gadać przez cały czas o polityce.

Panie pułkowniku Sienkiewicz, dziękuję za wykonane zadanie.

#polityka #tvpis #sejm #bekazpisu
Amatorro - Mordka mi się cieszy (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■), bo pięknie widać po tym materiale, że j...
  • 23
  • Odpowiedz
@Amatorro odpadło TVP, odpadł socjal, więc zostaje najtwardszy elektorat i ludzie oglądający Trwam i/lub którzy głosują jak ksiądz każe. Przejęcie TVP to była faktycznie najważniejsza kwestia, którą trzeba było załatwić po przejęciu władzy.
  • Odpowiedz
@Amatorro: nawet nie wiesz jak to gówno prało mózg. Stary fanatyk TVP, serio cały dzień grało, chodził wiecznie zły bo przecież normalnych informacji tam nie pokazywali tylko jak ten zły świat nie pozwala PISowi robić dobrobytu. Chodził zły, więc sobie drinkowal częściej a na zjazdach rodzinnych potrafił wyjsc z pokoju bo nie mógł słuchać jakiejkolwiek krytyki rządu. TVP zniknęło, szukał niby republiki w internecie ale wiadomo to już nie to samo
  • Odpowiedz
@smilealittlebit: Druga strona podsycała zaś nastroje antyPiS. U mnie jakoś w rodzinie byli pisowcy, tvp leciało na okrągło, ja nim nie byłem, TVP oglądałem bardzo żadko, jedynie dla równowagi przekazu, a konfliktów u nas nie było żadnych. Niczym się nie różni od tych zaćmionych propagandą TVP. Jedni byli betonem PiS, on jest betonem antyPiS
  • Odpowiedz
@bomba4: piekna symetria z tym, ze to PiS kolorowal twarz Tuska na czerwono i dodawal mu rogi dodajac wegla do pieca z jednym slusznym przeslaniem z panstwowej telewizji, za ktora placili wszyscy. Wyjmij gwozdz z mozgu, bo postawic znaku rownosci pomiedzy dwoma obozami sie nie da jakkolwiek bys nie probowal.
  • Odpowiedz
@bomba4: wiesz kogo nie szanuję bardziej niż pisiorów? Symetrystów. Wiesz dlaczego? Ponieważ zakłamujecie rzeczywistość.

Jest różnica między narracją anty-pis a kolorowaniem czyjejś mordy na czerwono i dorabianie rogów.
  • Odpowiedz
@smilealittlebit: fajnie, ale ja nie o tym. To że TVP robiło propagande to nie ma dyskusji. To, że TVN nakręcało to w drugą stronę, chociaż mniej perfidnie i propagandowo również. Jednak on twierdzi, że to tylko i wyłącznie wina PiS i on skłócił Polaków. A ja twierdzę, że to wina debili, którzy dali się wciągnąć w wojenkę z obu stron.

Zresztą, fajna narracja antyPiS xDD
bomba4 - @smilealittlebit: fajnie, ale ja nie o tym. To że TVP robiło propagande to n...

źródło: Untitled

Pobierz
  • Odpowiedz
@Amatorro spotkałem wczora dziadka z pracy zadeklarowanego dawniej pisowca i powiedział tak- "Tuska #!$%@? nienawidze za podniesienie wieku emeryturalnego, ale ten Pis to #!$%@? złodzieje, a Kamińskiego alkoholika rurą karmili bo nie mógł jeść przez delirke".
  • Odpowiedz
@bomba4: #!$%@? już mi się nerwy kończą. Znam takich dzbanów w realu. Nie oglądają tvn, ale muszą #!$%@?ć, że "też robią propagandę ale mniej perfidną".

To UDOWODNIJ na czym ta propaganda i straszna narracja anty-pis polega. UDOWODNIJ, bez symetryzmu.
  • Odpowiedz
@Amatorro: Szkoda tylko, że ci plujący jadem wyborcy pisu nigdy nie poniosą konsekwencji tego, że dali sobie wyprać mózg. Oni są współwinni, bo podobała im się krwiożercza propaganda. A teraz ,,nie interesuję się", ,,nie oglądam". Zero refleksji.
  • Odpowiedz
@bomba4 jeśli dla równowagi przekazu oglądałeś tvp a nie jako ciekawostke to nie chce wiedzieć skad czerpałeś resztę informacji. Jak wpadałem do babejki na obiad to lubiłem z nią pooglądać ten syf i porozmawiać, ale propaganda, która tam była dosłownie czułem jak się ode mnie odbija, takie to gowno było a nie źródło informacji.
  • Odpowiedz
  • 0
@doreczycielprawdyzosiedli nie czerpałem wiedzy ani z tej ani z tej stacji. Nigdzie nie napisałem, że nie było tam propagandy, bo była i wstyd, że publiczne pieniądze na to szły. Oglądałem, żeby mieć pogląd na to jak to wygląda. Jak pisałem, mam w rodzinie turbopisiorow i z nikim nikt nie miał nigdy konfliktu. Często to wręcz antypisowcy byli przesiąknięci nienawiścią. Problemem są ludzie, którzy dają sobie wcisnąć propagandę. Zresztą zobacz na wykop xD
  • Odpowiedz