Wpis z mikrobloga

Zmarł dziś Nawalny. To smutny dzień dla ludzi którzy uważali go za blask nadziei w celu pozbycia się dyktatury z Rosji (w tym dla mnie). Chciałbym przypomnieć jednak teraz głosy wykopków którzy jak to zwykle byli niesamowitymi strategami i uważali, że to wszystko teatrzyk aby Nawalny został następcą Putina/był jego szpiegiem.

Moja wiadomość do takich ludzi - Jesteście zerami i idiotami w moich oczach. Tworzycie chore i głupie scenariusze wygodnie zza monitora (najczęściej w domu mamusi) kompletnie będąc odklejeni od rzeczywistości. Poniżej kilka przykładów takich "specjalistów"

#rosja #ukraina #wojna
DigitalStarGirl - Zmarł dziś Nawalny. To smutny dzień dla ludzi którzy uważali go za ...

źródło: Zrzut ekranu 2024-02-16 125529

Pobierz
  • 9
Nawet ja uważam, że sporo Nawalny miał wad/źle podejmował decyzje. Ale nie mogę w głębi duszy oceniać, wiedząc jak dużą presję i wyzwanie miał przed sobą. Ba nigdy w życiu nie ośmieliłbym się wrócić na jego miejscu do Rosji a ten mimo otrucia powrócił tam bo uważał, że siedzeniem za granicą nie przekona Rosjan i nie obroni swoich przekonań, zapłacił za to życiem
DigitalStarGirl - Nawet ja uważam, że sporo Nawalny miał wad/źle podejmował decyzje. ...

źródło: c4723d75d79ffe5131d4c3ac99d90b5099789b6396c575cf42ba973d070f6745

Pobierz
@Shagal: Może masz rację, szkoda tylko, że ten dyktator obecny zabija tysiące ludzi i niszczy ich życia w ramach swoich chorych ambicji/planów zamiast skupić się i zadbać o swoich obywateli oraz pomóc im polepszyć swój poziom życia.