Wpis z mikrobloga

@mapache szkoda czasu i materiału, wg mnie.
zresztą u mnie Amsy są z boku, bo mam 3.
Chyba że nie masz żadnego innego miejsca na ams, niż na drukarce na górze. Ale czasem trzeba otworzyć górę drukarki, to nie dość że musisz ściągać ams, sciagac szybę to jeszxze to, a wtedy wszystko w szufladach powypada?
eeee
to już ważniejszy i lepszy jest 1cm riser do szyby, w którym sobie pasek Led wsadzasz
@mapache w praktyce i tak trzeba wszystko ściągnąć. To tutaj z odkładaniem szybki jest dla wentylacji jak drukujesz z pla itp. A do serwisowych usuwań zatoru czy coś to łapy tamtędy wygodnie nie wsadzisz
czemu w praktyce wszystko ściągać?

- żeby (podczas drukowania) szybko capnąć jakiś kłaczek, który po stole się poniewiera? Z przodu - niezbyt wykonalne, zwłaszcza na pierwszych warstwach, gdy stół wysoko.
- żeby usunąć spagetti w okolicy "rury spustowej" które zawisło gdzieś na czyściku głowicy czy coś, i przy następnej zmianie filamentu jest ryzyko że się przyczepi do głowicy i pojedzie w obiekt? (a szkoda druku zatrzymywać na to)
- żeby wyjąć rurkę
@mapache kurdeeeee, chodzi za mną ten sam Bambus xD Sidewindera chyba opchnę bo już cierpliwości nie mam

Masz już aktualne FW z wyciszaniem silników?
W porównaniu do Artylerki jest dużo głośniej? Martwię się bo trochę w nocy lubię drukować ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • 0
@lewymaro bierz i sie nie zastanawiaj. w porownaniu do artyllery to tak glosniej jest ale tez o wiele szybciej, gdyby drukowac na tych samych predkoscia to pewnie ten sam poziom halasu. ja mam ja w innym pokoju niz gdzie spie wiec problemu nie ma
@mapache no nie wiem właśnie ()
Niby gość tu na filmie ma dosyć cicho w sumie
I widziałem jakieś tłumiki wentylatora komory co niby najgłośniejszy jest ()

A Artylerke udało ci się pogonić? Za ile i czemu tak mało? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
lewymaro - @mapache no nie wiem właśnie (・へ・)
Niby gość tu na filmie ma dosyć cicho w...
@mapache no wieeeem właśnie :c
Myślałem że z tysiaka dostanę ale jak popatrzyłem że nówki po 800 teraz porównywalne to xD
Wystawię za 499,99, zobaczymy xd
No ale prawie 4 lata przeżyła jako tako xd
@mapache oooo to ja zainstaluję bambuslajcera, i zobaczę coś dużego ile by się robiłoooo, jak teraz 3 dni to czy mi zejdzie na bambusie do 18 godzin i wtedy zam---

Pomyślę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Kuzyn se kupił A1 Mini, jaką mu perfekt łódeczkę zrobiło w 20 minut to aż ból dupy złapałem
U mnie 2,5h i gorsza wychodzi xd

No namówisz zaraz noooooo (
  • 1
@lewymaro: miałem to samo, łódeczka na mojej 1.5h i wychodziła taka sobie. tutaj chyba 18min i picuś glancuś. już nie wspominając o świetnym bed levelingu i pierwszej warstwie. tutaj nawet pokręteł do stołu nie ma