Wpis z mikrobloga

Ostatnio mało interesuję się polityką bo szkoda zdrowia ale gdzieś mi się przebijają nagłówki że fabryka Intela co miała by w Polsce a z której Bóg fajnopolactwa zrezygnował powstanie ale w Niemczech?
Prawda to?
xDDDDDDDDDDDDDDDDD
#konfederacja #bekazlewactwa #bekazpo
  • 5
  • Odpowiedz
@jankes83: to teraz niekorzystną umowę zaproponowali Niemcy i to tam powstanie fabryka. Super deal, ludzie w Niemczech znajdą pracą xD

Najlepiej niech powoła komisje na 2 lata i się okaże, że można było kupić teowniki po 25zł taniej na tonie, ale w tym czasie w Niemczech będzie już pół fabryki stało xD
  • Odpowiedz
to teraz niekorzystną umowę zaproponowali Niemcy


@Tytyka: Na pewno Niemcy zaproponowali uruchomienie montowni xDD

Super deal, ludzie w Niemczech znajdą pracą xD

Super deal, kolejna montownia z obcym kapitałem w której zarabiasz minimalną. W Polsce nie ma problemu bezrobocia, żeby łapać się pierwszej lepszej pracy xD

że można było kupić teowniki po 25zł taniej na tonie


Cooo? Co to ma wspólnego z farbyka Intela xD?
  • Odpowiedz
@jankes83: no tak, bo to takie proste, że intel sobie mówi, że buduje fabrykę w Magdeburgu, znajduje właściciela ziemi, kupuje i tam stawia fabrykę.

Super deal, kolejna montownia z obcym kapitałem w której zarabiasz minimalną. W Polsce nie ma problemu bezrobocia, żeby łapać się pierwszej lepszej pracy xD


No chyba mieć lepiej montownie w polsce dającą miejsce pracy i stwarzającą konkurencje co pozytywnie wpłynie na wynagrodzenia niż w dłuższej perpsektywie brak
  • Odpowiedz