Wpis z mikrobloga

Pierwszy raz udało mi sie sprowokować golema, zeby sam zeskoczyl z mostu i zginął ( ͡° ͜ʖ ͡°) No, ale w końcu teraz moja top3 ulubionalokacja ze wszystkich DS czyli Anor Londo. Niestraszne mi gzymsy, nie straszni mi rycerze, klimat tej lokacji jest niesamowity i w takim DS2 czegoś takiego mi właśnie brakowało.
#darksouls #fromsoftware #gry
FPmaster - Pierwszy raz udało mi sie sprowokować golema, zeby sam zeskoczyl z mostu i...

źródło: 20240216221140_1

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
@FPmaster: Anor Londo <3 Zawsze zachwyca mnie jak jest cutscenka kiedy tam się przelatuje i widzisz te piękne miasto i katedrę... Pomyśleć jak bardzo to się zmieniło w Dark Souls 3, ogólnie wszystkie te miejscówki które zwiedzasz w DS1
  • Odpowiedz
  • 1
@falwack: I to jest właśnie bolączka ds2 ze one nie jest kompletnie powiązane z DS1, więc jesli ktos gra dla fabuly i lokacji to równiedobrze moze skipnac ds2 xD
  • Odpowiedz
jesli ktos gra dla fabuly i lokacji to równiedobrze moze skipnac ds2 xD


@FPmaster: kwestia gustu, IMO i fabuła i lokacje są lepsze w DS2, jedynie łączniki między lokacjami wypadają gorzej, bo koncepcyjnie to jest taki open world jak zrobili w Elden Ring, no i oświetlenie zostało zrobione po łebkach ze względu na budżet i crunch, zupełnie inaczej gra prezentuje się gdy po latach moderzy wzięli ją na warsztat
tarkaz - >jesli ktos gra dla fabuly i lokacji to równiedobrze moze skipnac ds2 xD

@F...
  • Odpowiedz