Wpis z mikrobloga

Ale się giga wyspałem xD w sumie* to od 20 do 5 :D
#dziendobry evrybady!
*w sumie bo żona mnie obudziła przed 22 to na szybko się wykąpałem i poszedłem dalej spać :P
  • 17
  • Odpowiedz
@acidd: ale sie micro wyspałem xD sumie* to od 22 do 6 :D
##!$%@? again!
*w sumie bo syn mnie obudził przed 3 to trochę z nim poleżałem i odniosłem go dalej spać o 4, ale ja już nie mogłem :P
  • Odpowiedz
  • 1
ROTFL! Na Ciul Cię budziła, głupia?


@arysto2011: no jak to po co? żebym kurde nie spał na kanapie, tylko żebym się wykąpał i kontynuował dalej w naszym łóżku xD z resztą sam o to prosiłem jak szedłem w kimę
  • Odpowiedz
@acidd: To ciebie obudziła gongiem? No co za kobieta. Choć widać, że skutecznie odbyło się budzenie. No cóż tak to już bywa w małżeństwie.
  • Odpowiedz
  • 1
@Dragonan: dlatego wolę spać, bo jak chodzę po domu to szansa, na to, że dostanę jest większa. Lepiej nie wchodzić w drogę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@acidd: idealna żona. Spanie na kanapie bez mycia to nie spanie, czułbyś się jak gunwo dzisiaj. A tak? Jak widać na załączonem obrazku! Pamiętaj o docenieniu żony dzisiaj, dobra żona to skarb ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@acidd: ja się kiedyś położyłem z lekka gorączka o 17 "się zdrzemnąć", wstałem na drugi dzień o 7.
Czułem się jakbym wciągnął sroga kreskę, mnóstwo energii, humor gituwa, zero takiego typowego #!$%@? i bólu całego ciała jak się za długo śpi.
Niestety przeżyłem to tylko raz :/
  • Odpowiedz