Wpis z mikrobloga

Jaki jest najbardziej wydajny wentylator 140x25mm na radiator grubości 38mm w konfiguracji PULL?

-usuńmy z porównania rozwiązania przemysłowe (chyba że krzywa „hałasu” idzie podobnie do konsumenckich rozwiązań a jedynie dane rozwiązanie przemysłowe jest trwalsze/wydajniejsze osiągając wyższy RPM)  
-usuńmy z porównania rozwiązania, które w konfiguracji PULL niosą ze sobą jakieś dźwiękowe artefakty (pierwotnie byłem zdecydowany zakupić be quiet! Silent Wings Pro 4 140mm ale w jednej z angielskich recenzji wspomniano że ze względu konstrukcji mogą pojawić się problemy w konfiguracji PULL, co potwierdziła już w testach inna recenzja)
-nie mam ani przeciwskazań ani wymagań by były to rozwiązania RGB
-cena nie gra roli
-chodzi jedynie o wydajność (ale bez przemysłowej przesady)

Arctic P14 140mm to właściwy wybór czy mamy coś wydajniejszego co jednocześnie nie przynosi problemów w konfiguracji PULL?

#pcmasterrace #komputery #pc #sprzetkomputerowy #gaming #aio #chlodzeniewodne #chlodzenie
  • 2
  • Odpowiedz
  • 0
@Tak_masz_racje: Dzięki za odpowiedź. Tak to już mam za sobą to właśnie tam usłyszałem problemy be quiet! Silent Wings Pro 4 140mm. Zapytanie tu skierowałem bo nie zawsze recenzent ma dostęp do każdego rozwiązania a i też z czasem wychodzą nowe modele bądź też pojedynczy recenzent został dotknięty jakaś przypadłością, by ostatecznie dokonać właściwego zakupu.
  • Odpowiedz