Wpis z mikrobloga

Chciałbym przypomnieć, że obrzydliwy rusofil działający w interesie federacji rosyjskiej - leszek s. był wielokrotnie broniony na wykopie przez sekciarzy k0nfederacji. Szczytem wszystkiego było znalezisko naczelnego propagandysty k0nfederacji oddelegowanego na wykop @kleopatrixx o tytule "dr leszek sykulski szykanowany za podżeganie do pokoju", które było ochoczo wykopywane przez zwołanych sekciarzy partii k0nfederacja. Myślę, że warto o tym przypominać, zwłaszcza patrząc na dalszą działalność leszka s.

#k0nfederosja

#konfederacja #bekazkonfederacji #k0nfedepis #bekazk0nfedepisu #bekazprawakow #bekazpodludzi #neuropa #sejm #polska #ukraina #rosja #bialorus #wojna #sykulski #polityka
officer_K - Chciałbym przypomnieć, że obrzydliwy rusofil działający w interesie feder...

źródło: 1000007875

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
@officer_K już im się marzy Polska Vichy, skoro nie mogą dojść do władzy w drodze demokratycznej to dojdą jako kacapscy pachołkowie i kolaboranci. Czym różnią się od komuchów z 1920 r., którzy chcieli Polskiej SRR z Dzierżyńskim jako wodzem?
  • Odpowiedz
  • 23
Nie chcę jeść robaków, wspieram polskich rolników. Wali mnie gender, LGBTQ+ a dragqueeny wysyłałbym do więzienia lub psychiatryka. Kogo mam wesprzeć?


@ObserwatorZamieszania: prawie wszystkie chochoły wymienione... Ty to wesprzyj psychologa...
  • Odpowiedz
Ciekawe jak taki Sykulski ogarnia fakt, że za podobną działalność tylko w Rosji, wspierającą wrogów Rosji, miałby dużą szansę wypić herbatkę albo wyjść sobie przez okno. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Pewnie doskonale to wie i uważa to za przejaw siły Mateczki.
  • Odpowiedz
@slapdash podobnie działała propaganda komunistyczna, że może i na zachodzie żyje się lepiej jest bogatszy, za to u nas jest normalniej, wyłuskując największe patologie jak bezdomność, narkomanię, rozwiązłość seksualną, wysoka przestępczość itd.
  • Odpowiedz
  • 16
Tak, to straszne, że ktoś ma inne poglądy niż ty.


@joazaxa: tak, jeżeli ktoś uważa się za Polaka, a mimo to ciągnie go do ruskiego miru i jest onucą, która chętnie wepchnęłaby Polskę w łapy kremlowskich zbrodniarzy to rzeczywiście jest to straszne. Ja mam poglądy prozachodnie i jest to tożsame z interesem Polski i narodu polskiego. A teraz właź do budy rusofilu!
  • Odpowiedz
@officer_K Znam zjawisko Sykulskiego i zastanawiało mnie czemu wciąż nie został spacyfikowany . Ale może to dobrze . Przynajmniej można śledzić łatwiej jaka narracja idzie z Moskwy do polskich gównojadów.
  • Odpowiedz