Wpis z mikrobloga

  • 130
@Grooveer: nie wiem czy taka ofensywna retoryka że wgnieciemy prezydenta mocarstwa nuklearnego w ziemię jest dobra zwłaszcza że ruska propaganda z lubością czeka na takie kwiatki
  • Odpowiedz
@mial85: Marszałek niech lepiej sprawdzi ile sprzętu zostało w naszych siłach zbrojnych i niech pogada z jakimś żołnierzem czy podoba mu się perspektywa przeprowadzania szturmu w starze266, bo jego bojowy wóz piechoty pojechał na Ukrainę a Borsuk to pieśń przyszłości. Putin pewnie już obsrany i to bez spadania ze schodów.
  • Odpowiedz
@mial85: Przerażało mnie wymachiwanie szabelką przez kaczych funkcjonariuszy i miałem nadzieję, że nowa władza skończy z taką retoryką, bo takimi słowami można tylko zaszkodzić. A i tak liczą się czyny. Ani prezydent ani druga osoba w państwie w żadnym poważnym kraju europejskim nie opowiada takich rzeczy.
  • Odpowiedz
@mial85: może i zginiemy ale za to z odpowiednimi zaimkami i z witaminkami dupczonymi przez pigmentododatnich :)

Zamiast audytu SZ to pierwsze co to invitro, pigułka dzień po, i ministrzyni równościni. A no i socjal dla ukraińców, i niekontrolowany import. Będzie giciooooooooooooooo... :)
  • Odpowiedz
@zgubilem-konto: też sądziłem, że przynajmniej będzie spokojniej bez tekstów typu "Nie strasz, nie strasz bo sie zesrasz" albo wielka podnieta pinokio po tym jak pierwsi nałożylismy embargo na węgiel z rosji w 2022. A teraz pan #!$%@?*wnia i take coś xDDDD. Przecież my nie jesteśmy gotowi na konflikt zbrojny w tym momencie (jak zachód) a ten macha szabelkom.
  • Odpowiedz
@mial85: kotlownia, beksa i prawdziwy katolik, krzyczy o czyms co mu powiedzial jego mentor. Stary general wojska polskiego. Chetnie zobacze te kotlowni dzieci co pojda sie bic i przelewac krew. Nie place na upadline.
  • Odpowiedz