Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Twoja_tata dla mnie optymalne są chilli+lime. Kiedyś skusiłem się na jakieś wasabi i były tak ohydne, że wywaliłem bez dokończenia opakowania.
  • Odpowiedz
@enron: Wasabi to było nieporozumienie bo 100% ostrości 0% smaku, ale cheese&cayenne to złoto, i smak dobry, i palą całkiem nieźle. Najlepsze ciperki

smakują identyko co strongi

@rzaden_problem: weź bo jeszcze ktoś uwierzy xD dobre są i za tę cenę mogą być jako substytut, ale Strongi są jednak smaczniejsze
  • Odpowiedz
@rzaden_problem: robiłem co najmniej dwukrotnie, dlaczego aż mnie szokuje że ktokolwiek może z pełną powaga mówić że są identyczne w smaku xD Strongi są kwasniejsze, bardziej intensywne. Top chipsy smakują jak Strongi którym dosypano 70% normalnej dawki przypraw. Nie mówiąc już o tym że z tego co pamiętam Top Chipsy chwalą się tym że są w 100% na oleju słonecznikowym, gdzie zwykle Strongi są na jakimś miksie olejów, przecież już samo
  • Odpowiedz
@Twoja_tata: dobre ale wcześniej te same były lepsze(tak jakby jakość spadła ale nadal są najlepsze z dostępnych). Kiedyś, wiele lat temu, były też takie czarne strongi max, chyba pierwsze super ostre laysy jakie wyszły i to był naprawdę sztosik ale jakij uj to zlikwidował i ni ma ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz