Wpis z mikrobloga

Smutno się patrzy na straty ZSU w Donbasie. To ukraińscy wojownicy bronią Ukrainy, ale i co ważniejsze Europy od tego terrorystycznego potwora. Daliśmy się wciągnąć w jakieś afery zbożowe czy malinowe. Wiadomo, to musi być uregulowane i wyjaśnione, ale źle się patrzy na te antyukraińskie nastroje. Idziemy tym na ręke rosji, a zapominamy jako społeczeństwo o tym, że najważniejsza jest przegrana z kretesem swołoczy ruskiej.

#ukraina #rosja #wojna
  • 50
@wszystkogra: Jak ja nienawidzę tych russków. Jak teraz słyszy się, że wystrzelili broń jądrową w kosmos to fallout czy inne postapokaliptyczne wizje nie są tak odległe. Swoją drogą ciekawe jak przyspieszy zegar apokalipsy (czy jakośtam) po tym fakcie, że tam w kosmosie nad naszymi głowami, latają sobie głowice nuklearne. Fajne czasy czekają nasze dzieci, naszych wnuków....jak ja nienawidzę tych russków.ȍ ̪ ő
@wszystkogra: ale te nastroje to w większości zasługa ukraińskich polityków, sami sobie to zrobili, pierwszą cegiełką był Zełenski jak obraził swoją wypowiedzią kilka miesięcy, wiedziałem, że to się tak skończy, a oligarchowie mają wszystko w żopie, liczy się biznes, nie ma sentymentów w biznesie, i wobec ukrainy tak samo.
  • 2
@wszystkogra Czekaj, czekaj... Jakie daliśmy się wciągnąć w afery? Ty się słyszysz co ty mówisz? Ukraińcy mimo ogromnej pomocy z Polski napluli nam w twarz. Piszą skargi do instytucji unijnych na Polskę, dodają polskich ministrów jako osoby do zabicia, wielokrotnie gardzą Polską, więc nie uważam, że mamy ich traktować jak braci czy z jakąś szczególną troska. A to, że w polskim interesie jest to, żeby ruskie trolle nie zajęły Ukrainy to inna