Wpis z mikrobloga

@deiceberg: nie wiem jak Wy, ale ja rozumiałem, że rodzice nie mają kasy (a w zasadzie to matka, bo ojciec wcześnie umarł i z tego wynikały problemy finansowe), więc nie prosiłem. Na wszystkie swoje zachcianki musiałem zarobić. Z perspektywy czasu bardzo cenna lekcja życia, ustawiła mnie pewnie lepiej niż niejedną osobę, która miała z górki.
Powiedzial mi, że im po prostu powiedział, że PS3 chce i mu kupili.

Na moich starych ten sposób nie zadziałał,


@deiceberg: My też jakoś bardzo bogaci nie byliśmy, ale ja wykorzystałem fakt że mój stary był fanatykiem gówno-kina akcji i cały dom zasrany płytkami i VHSami z filmami. Zacząłem mu opowiadać że PS3 to najtańszy na rynku odtwarzacz blue-ray i DVD do filmów (co wtedy nawet było prawdą) i będzie mógł
@deiceberg ano istnieją ;) może jakbyś podszedł do innego kolei i zapytał się dlaczego nie ma dzisiaj kanapek w szkole to też byś się srogo zdziwił, że dla niego to ty jesteś Oskar bo masz chleb do żarcia a on chodzi głodny ()
@deiceberg XD pamiętam czas zakupu ps3, miałem 8 lat 2008 rok, wziąłem ps3 i xboxa 360 tego samego dnia bo chciałem ograć gears of war, a na ps3 chyba wolverine’a i alone in the dark, ah to byli czasy ( ͡º ͜ʖ͡º)
@deiceberg: u mnie się też nie przelewało, poprosiłem moją mamę o ps2 w czasach jak już ps3 było i o dziwo się zgodziła.
Wtedy to już też ps2 mało kosztowało ale do dziś boli mnie to że zamiast pójść do sklepu i kupić jak ludzie ona znalazła kogoś kto sprzedaje ps2 i kupiła bez karty pamięci za to za 2 razy wyższą cenę tzn wtedy nówka chodziła chyba po 400 a
@deiceberg: e tam niemy był od urodzenia.
A tak na poważnie, ja nigdy nie zrozumiem oskarków tak samo jak prawdziwych przegrywów. Nie miałem w domu patoli co nie znaczy że było niesamowicie dobrze. Chłopskie życie usłane szambem i krowimi odchodami.