Wpis z mikrobloga

@REMEMBER_WHAT_THEY_TOOK_FROM_YOU: Porównać bachatowego sociala do orgii xD

Ogółem to nieźle nadmuchany temat o nic, sprawa jest prosta - tańcząć taniec typu bachata trzeba liczyć się z tym, że dotykasz / będą dotykać Cię inni ludzie w sposób, w który w jakiejś innej sytuacji mogłyby być uznane stricte za podtekst. W praktyce, to często nic nie znaczy. A jeśli Panu Piłkarzowi to nie pasuje, to przecież ma szereg możliwości do wyboru -
@REMEMBER_WHAT_THEY_TOOK_FROM_YOU stary jak ona na niego patrzy, ona go dosłownie pożera wzrokiem, tu jest tyle znaków niewerbalnych, że ja #!$%@? xD to nawet ten chłopaczek aż tak nagrzany nie jest, uśmiechnięty pewnie bo wie, że kręci z żoną Lewego ale jednak stonowany w tych swoich spojrzeniach, a Ania to dosłownie nie może się powstrzymać od oblizywanych warg XD ludzie ratujcie Lewego
@REMEMBER_WHAT_THEY_TOOK_FROM_YOU ta Anka to taka zwykła Karynka ze wsi co chapnęła się na typa, spadły pieniążki i teraz sobie figluje, wstydu baba nie ma, ale znam takie, w mojej szkole były, też latały na dyskoteki się ocierać i w kiblu lizać i dla nich to był wyrzut poczucia własnej wartości zamiast faktu, że zwyczajnie się nie szanują
Anka wpadła w jakiś erotyczny wir może menopauza się zbliża kto wie może czegoś jej