Wpis z mikrobloga

@gnt_1 Serialu nie widziałem żadnego (no może Rodziną zastępcza, ale nie wiem czy jest na jakiejś platformie), z reklam to może kilku murzynów (kojarzę z murzynem w łóżku co nowi Drzem dobry).
I chyba tyle.

Bo mówimy o Polskich reklamami i Polskich serialach, prawda?
Skoro dajesz statystyki dla Polski (nie wnikam skąd masz te dane) to dziwne, że będziemy mówić o Bill Cosby Show, czy Bayer z Bel-Air
  • Odpowiedz
@gnt_1 Serialu nie widziałem żadnego (no może Rodziną zastępcza, ale nie wiem czy jest na jakiejś platformie), z reklam to może kilku murzynów (kojarzę z murzynem w łóżku co nowi Drzem dobry).
I chyba tyle.

Bo mówimy o Polskich reklamami i Polskich serialach, prawda?
Skoro dajesz statystyki dla Polski to dziwne, że będziemy mówić o Bill Cosby Show, czy Bayer z Bel-Air

I szacun za link do artykułu z 2011 roku.
Ogólnie
  • Odpowiedz
ile ostatnio widzieliście reklam lub seriali na platformach streamingowych z udziałem cyganów?


@gnt_1: prawakoidy by się zesrały na miętowo jakby zobaczyły Cygana w tv xD
  • Odpowiedz
  • 9
@Logytaze
Nie. Murzyni są wciskani na siłę, w nadmiarze, w fikcyjne role, w idelizowane postawy. I tylko oni. Nie azjaci, nie latynosi, nie blondyni. Tylko, urwa, murzyni. A nawet w USA jest ich raptem 13%.
Jesteś ślepy i ograniczony, a wypowiadasz się w tonie Mistrza Umysłów xDD
  • Odpowiedz
@gnt_1: 2,5 tys xDD
Gdyby tyle ich było w Polsce to spotkać czarnego byłoby cudem, tymczasem wystarczy pojechać do większego miasta i po maksymalnie 30 min jakoś idzie chodnikiem
Obecnie to ich raczej lekko z 150 tys jest
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Psylon

@gnt_1: Przecież jest Infamia na netflixie która jest o Romach. Widzę że kolega zrobił ziemkiewiczowski research


czyslupkisapodobnejwielkosci.jpg
  • Odpowiedz
@gnt_1 artykuł z 2011 roku xd Ty trollujesz czy na serio jesteś tak nieogarnięty, żeby na takie dane się powoływać. W samej Warszawie jest kilkakrotnie więcej czarnoskórych osób xd

Te osoby które tu powyżej na ten temat dyskutują i uwierzyły w te dane to chyba naprawdę ze swoich lepianek nie wychodzą xd
  • Odpowiedz