Wpis z mikrobloga

@93michu93: No fajnie fajnie tylko Michalak chyba zapomniał, że Sutryk rządzi właśnie dzięki niemu. To on pożarł się przed poprzednimi wyborami z Dutkiewiczem i dlatego to Jaca, a nie on dostał namaszczenie od Dutkiewicza w wyborach. Jakby się nie pokłócili to by spokojnie mógł rządzić.

Teraz? Michalak jest kompletnie bez szans. Natomiast dobrze, niech punktuje Jacę to może jest szansa na 2 turę z Jarosem.
@Darth_Gohan: Ogólnie będzie tak, że wybory rozegrają się pomiędzy Michalakiem i Jarosem. Jaca dostanie 30-40% w 1 turze, a walka będzie toczyć się o to kto z tej dwójki wejdzie z nim do drugiej tury, a tam już każdy może wygrać z każdym.

Michalak to jest dla mnie taki drugi Sutryk - przede wszystkim urzędas. Ale idealnie jeśli by się jeden z drugim dogadał i skopali wspólnie Jacy dupę, ale tu
@Iudex: Bez szans na drugą turę moim zdaniem. Przeceniasz rozpoznawalność Michalaka. W zeszłych wyborach gdzie jeszcze miał wydrukowane ulotki z Dutkiewiczem miał wynik słabszy od Obary-Kowalskiej. Przez ostatnie lata jeszcze bardziej zszedł z radaru.

Prawda jest taka, że decydować będzie kto wejdzie do drugiej tury. A tu chyba nie doceniasz, że do drugiej tury wbrew pozorom dalej może wejść kandydat PiS.
Prawda jest taka, że decydować będzie kto wejdzie do drugiej tury. A tu chyba nie doceniasz, że do drugiej tury wbrew pozorom dalej może wejść kandydat PiS.


@Darth_Gohan: No na razie chodzą głosy, że PiS poprze Michalaka, więc tego xD
@Bumelante: Obojętnie kto będzie PiS = 20 % jakieś. Patrząc na to, że Jaros ma koło 25 % według którejś sondażowni to tak wiele nie brakuje wcale, żeby to ktoś z PiS poszedł do drugiej tury.

@Iudex Głosy są, ale narazie nie ma potwierdzenia. Jak będzie potwierdzenie to wtedy będzie można dyskutować. Jak PiS nie poprze Michalaka szans na 2 turę nie ma.
@puexam: Pewnie myślą, że brak loga PiS da jakieś procenty. Pytanie czy faktycznie.

Co do Jarosa we Wrocławiu to nie wiem ja tak jak mówię dalej czekam na oficjalne potwierdzenie, że on jest kandydatem.

Poza tym dalej zostaje temat którego jakoś widzę nikt nie chce ruszyć. Jeszcze trzeba wygrać z Jacą, a to wcale nie jest takie łatwe.
https://youtu.be/Mo3Nz7yTKLs?t=864 (30 sekund, można obejrzeć cały rozdział "Tusk zwalcza własnych kandydatów")


@puexam: Tu Memcem pieprzy głupoty, bo Jaros jest już oficjalnie kandydatem PO we Wrocławiu. A drugi głos jest już słuszny, bo tak właśnie PiS robi. Zresztą PO też takie zagrania lokalnie stosowała popierając przecież najpierw Dutkiewicza, a w końcu Sutryka.
Co do Jarosa we Wrocławiu to nie wiem ja tak jak mówię dalej czekam na oficjalne potwierdzenie, że on jest kandydatem.


@Darth_Gohan: Właśnei chyba już poszło oficjalne info w weekend. Tak zrozumiałem jakieś socialki, chyba że coś poplątałem.
No ja tu nie widzę informacji o starcie przez niego na prezydenta miasta. Jest tylko o początku kampanii. Jaros jako szef struktur dolnego śląska w KO już od jakiegoś czasu wrzuca jakieś info o innych kandydatach.

Tak jak mówię. Dalej mi brakuje oficjalnego: Tak startuje jako konkurencja dla Łysego Jacy.
Darth_Gohan - No ja tu nie widzę informacji o starcie przez niego na prezydenta miast...

źródło: a

Pobierz