Wpis z mikrobloga

mirki jade za dwa dni na narty, mam gopro i jakies podstawowe akcesoria do niego, ale nie wiem jak moge zamontowac gopro na kasku narciarskim? jest ktos z was w stanie polecic cos co mi to umozliwi? za bezposredni link do produktu w ogole bym podziekowal bo jak sam szukam to mam wrazenie ze co druga strona to scam xD
#gopro #pytanie #sport #narty
  • 14
  • Odpowiedz
@szymon2964: no właśnie dużo z tego już mam bo na starcie kupiłem gopro z dodatkami firmowymi tj. monopod jakis tam klips i etui + dodatkowo taki pakiet jak ty w płwakiem, obudową do wody i szelkami. De facto brakuje mi tylko uchwytu na kask, ktory juz zamowlem @sizzln dziekuje za polecenie
  • Odpowiedz
@kiedys_bede_bogaty: Przed montażem odtłuść powierzchnię na której ten uchwyt będzie przyklejony. Przed przyklejeniem sprawdź punkt widzenia kamery. Na tym uchwycie jest możliwość regulacji, ale warto się wcześniej zastanowić jak chcesz nagrywać, czy ma być widać więcej nart, czy ważniejszy będzie horyzont.
  • Odpowiedz
@kiedys_bede_bogaty: Jeżeli masz gdzieś w zestawie wytrzymałą linkę, to przypnij nią kamerę do kasku (przez jakieś otwory w kasku, czy paski od nauszników itp) - jak uchwyt się niedajboże odklei, nie zgubisz kamery.
  • Odpowiedz