Wpis z mikrobloga

UWAGA BRUTALNE!!!
Jak masz gębę mniej niż 5/10 i nie idzie ci z kobietami to mam sposób jak to zmienić.

Jest tu sporo ogarniętych gości. Co średnio lub dobrze zarabiają.

Uzbieraj na mieszkanie, gdzieś blisko uniwersytetu w mieście, lub jakiegoś dużego zakładu pracy gdzie jest duże zapotrzebowanie na mieszkania.
I wynajmuj studentkom lub młodym kobietom singielkom na pokoje,
Podrywaj i ruchaj. A jak będzie odmowa to wypad. I następna.
To samo jak sprowadzi sobie faceta na mieszkanie na noc.
Choć tu możesz zaznaczyć że jest zakaz odwiedzających że względu na ubezpieczenie domu.
Na drugi dzień wypowiedzenie wynajmu dajesz. I kolejna.
Aż do skutku. I tak polujesz na zagubioną myszkę.
One robią dokładnie to samo przy wyborze partnera.
Większość facetów z gębą mniej niż 5/10 nie ma szans na miłość.
Trzeba być bardziej pragmatycznym i bezwzględnym.
Kasę macie bo jesteście samotni.
Mieszkając z taką kobieta mimo wolnie was pozna i jest szansa że da doopy po jakimś czasie choć ja bym nie trzymał dłużej niż 2-3 miesiące jak będzie nie zainteresowana.
Bo jak nie chce się zapoznać i wyjść na miasto, na piwo, kawę, na treking w góry do czego ma prawo odmówić oczywiście to Szkoda czasu na takie i kopa w doope. I jazda z następną.

#blackpill
#wygryw
#przemcel
#przemyslenia
#informatyka
#zwiazki
#seks
#redpill
#bluepilll
#betabankomat
#cuckold
#podrywajzwykopem
#tinder
#badoo

#zwiazki
  • 18
  • Odpowiedz
@adamsowaanon: brzmi jak wykorzystywanie zależności, żeby doprowadzić do współżycia
Bardzo dobrze, że zmieniają ta definicje gwałtu.
Cholerni sfrustrowani odklejency, ha tfu
  • Odpowiedz
  • 1
@Kotouak: @theoretically @ncnena
Czy wy umiecie czytać ze zrozumieniem?

Co jest nielegalnego w zaproszeniu na kawę lub na wycieczkę w góry w celu socjalizacji z lokatorkami????

Nie chcą, to ok, ale mi się znudziły i wypowiadam umowę za tydzień do czego też mam prawo.
I mają miesiąc na wyprowadzkę.
Kobiety mają prawo szukać najlepszej partii dla siebie super.
Ale Facet z takim mieszkaniem ma prawo szukać najlepszej współlokatorki dla siebie, i
  • Odpowiedz
  • 0
@theoretically: baba wtedy traci depozyt X 3 miesięczną opłatę za pokój, bo biedaczek i menelic nie potrzebuję na mieszkaniu dodatkowo jak podnajmuje tylko pokój to kiedyś musi baba wyjść z mieszkania a wtedy graty na chodnik i wymiana zamków.
Żadnych bab z dzieckiem oczywiście niech beciakom zostanie
  • Odpowiedz
  • 0
to jest nieetyczne działanie


@ncnena: ale legalne, natura jest brutalna,
Ukaż emocje kobiecie to tracisz u niej szacunek i pociąg seksualny, jesteś śmieciem w jej oczach.
Bez skrupułów to wykorzystują.

Więc czemu nie można grać na takich samych zasadach
  • Odpowiedz
@adamsowaanon: Jeżeli uważasz się za faceta 5/10 i w mieście wojewódzkim (czy studenckim) gdzie czymś normalnym jest nieduża przewaga młodych kobiet (które ściągały tłumnie z okolicznych wiosek na studia) nie jesteś w stanie ogarnąć sobie kobiety to albo masz beznadziejny charakter albo nie jesteś 5/10.

I przypominam że ktoś z zakolami na pół głowy, 170 cm wzrostu, cofniętą szczęką, wadą wzroku, nadwagą i ubierający się w Croppie nie jest 5/10.
  • Odpowiedz