Wpis z mikrobloga

@ProAero do tego była afera, że ludzie z fabryki kradli karty prosto z taśmy i nie wiadomo ile takich boosterów zostało oszukanych na naszym rynku

Dodatkowo większość boosterów w intermetowych sklepach była już ważona ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@Tratak w 99' roku jak był szał na pokemony to w lokalnym centrum handlowym w jakimś sklepie GSM czy coś takiego wypatrzyłem zestaw kart pokemon taki jak picrel.
Mam te karty do dzisiaj. Świetnie się w to grało, to bylo coś.

Temat wrócił do mnie po latach jak teraz moje dzieci się tym interesuja. Ale te nowe karty to dramat, źle się tym gra. Karty po 600hp i jakieś wydumane ataki. W
wojtekbezportek - @Tratak w 99' roku jak był szał na pokemony to w lokalnym centrum h...

źródło: temp_file5866916914807706516

Pobierz
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@wojtek_bez_portek karty typu alt art, full art są ciut cięższe od zwykłych, stąd można zważyć booster i powiedzieć czy znajduje się w nim jakaś droższa karta.

Ogólnie problem został rozwiązany poprzez dodanie dodatkowego tuszu do karty z kodem (kod można wykorzystać w grze online, znajduje się on w każdym boosterze) w paczce ze zwykłą, lżejszą kartą. Stąd obecnie każda paczka powinna ważyć tyle samo (z drobnymi wyjątkami).

Poważne sklepy nie bawią się
  • Odpowiedz
@Tratak na ostatniej fali powstała masa podróbek, które można dostać na każdym rogu. Moje dzieci mają chyba 18 charizardow z pierwszej edycji holo, które trochę kosztują a w tych paczuszkach to takie znaleziska co chwilę.
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@wojtek_bez_portek w Pokemon tcg regularnie nie gram, bardziej interesuje mnie aspekt kolekcjonerski, więc na pytanie mogę odpowiedzieć połowicznie.

Sens jest, ale scena pro to chyba zbytnio wielka nie jest w porównaniu do MTG ( ͡º ͜ʖ͡º) co do kart po 300hp to power level istnieje i nic się nie poradzi, że większość starych kart jest obecnie nie grywalnych. To i tak cud, że ta karciana inclacja nie
  • Odpowiedz
@Tratak problem właśnie w tym, że to gra dla dzieciaków 10 lat, które jarają się charizardem czy może jakimś obecnym mocniakiem. Ta gra polega na wystawieniu pary slabiakow, a w tym czasie zbierasz energię i boostujesz koksa, którego potem wystawiasz i kosisz. Zero głębi ( ͡º ͜ʖ͡º)

A co do tysięcy hp to właśnie moje dzieciaki mają takie śmieszne podroby xD
wojtekbezportek - @Tratak problem właśnie w tym, że to gra dla dzieciaków 10 lat, któ...

źródło: temp_file4394122905623216725

Pobierz
  • Odpowiedz
@Tratak nie no, ich gra nie kręci, wola aspekt kolekcjonerski również. Maja że 3 albumy tanich podróbek, którymi wymieniają się w szkole i to jest git.
Ostatecznie takie bardziej realne podrobki też nadają się do gry. Biorąc pod uwagę ich droprate to chyba nie ma wyboru jak korzystac z tych fejurów bo inaczej ich nie dorwiesz.
O mają takiego np fajnego.

No i prawda taka, że skomplikowanych mechanik to w ogóle tu
wojtekbezportek - @Tratak nie no, ich gra nie kręci, wola aspekt kolekcjonerski równi...

źródło: temp_file8298450145531525306

Pobierz
  • Odpowiedz