Wpis z mikrobloga

#ukraina #rosja #wojna

Gdzieś sobie w internecie natrafiłem jak ruskie się śmieją z zachodniej propagandy o tym, że Rosjanie walczą łopatami.
Ciężko nie przyznać im racji, że zachodnie media sieją większą propagandę niż media za czasów komuny.

Tymczasem na ruskich forach mnóstwo info o tym jak Ukraincy się wycofują bo FAKTYCZNIE nie mają broni. Jakoś jestem skłonny w to bardziej uwierzyć.
B.....r - #ukraina #rosja #wojna

Gdzieś sobie w internecie natrafiłem jak ruskie się...

źródło: 1000021224

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
@Bombonier: Propaganda to jedno a rzeczywistość drugie. Jak media pisały o ruskich z niskim morale, bez broni i amunicji to sami Ukraińscy żołnierze nagrywali filmy, w których to wyśmiewali i twierdzili, że ruscy się dobrze biją i mają czym strzelać. Jakiś czas temu jakiś gościu wyższy rangą chyba z Azowa na jakimś wywiadzie to powiedział, żeby skończyć z takimi bredniami, bo na froncie to wygląda inaczej.
  • Odpowiedz
problem jest w tym ze jest duzo filmow jak ruscy walcza lopata zamist bronia xD


@robertkk: Takich jak ten gdy ranny rusek używał patyka do podpierania się, bo był ranny w nogę, a zaczęliście na tej podstawie robić propagandę, że rusek miał patyk zamiast karabinu? xD
  • Odpowiedz
@Szinako: @robertkk Tak jak na początku jeszcze myślałem, że Ukraina ma szansę zamrozic konflikt tak jak jest, tak teraz coraz bardziej myślę że Ukraina nie ma szans i dobrze będzie jak zostanie im chociaż pół lub jedna trzecia kraju.
  • Odpowiedz
Jak media pisały o ruskich z niskim morale, bez broni i amunicji


@Szinako:

:)))))))))))))))))))) ale jak mówisz inaczej, to jesteś nazywany... ROSYJSKIM AGENTEM XD

Teraz gdy padła Awdijiwka masz mówić wyłącznie o stratach Rosjan. I to wyłącznie przy pierwszej fazie szturmowania miasta... i tylko z jednego... bardzo wąskiego odcinka natarcia... no bo akurat tam faktycznie Rosjanie stracili 13 własnych pojazdów na jeden ukraiński wóz ( ͡°( ͡° ͜
  • Odpowiedz
Poza orkowymi schizofrenicznymi łbami taka propaganda nie istnieje.


@wjtk123: Standardowy fikołek, to ruscy wymyślają propagandę jak to nie mają niczego heheh

Rosyjscy żołnierze mają cierpieć z powodu braku amunicji, co zmusiło ich do prowadzenia walki wręcz. Dowody mają wskazywać na to, że w tym celu zaczęli używać łopat — podaje Ministerstwo Obrony Wielkiej Brytanii. "Śmiertelność standardowego narzędzia do okopywania MPL-50 jest szczególnie mitologizowana w Rosji" — czytamy w raporcie.
  • Odpowiedz
Teraz gdy padła Awdijiwka masz mówić wyłącznie o stratach Rosjan


@Thorrand: Nie możesz też pytać ilu Ukraińców zginęło gdy miesiącami Awdijiwka była ostrzeliwana artylerią i 250-1500kg bombami lotniczymi w tym kasetowymi. ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Szinako:

No tak. Tego też nie wolno mówić :) Ale na pewno artyleria ukraińska też orała Rosjan broooo!!! Co prawda było mówione przez samych Ukraińców, że oni nie mają tam artylerii bo jest problem z infrastrukturą miejską, z dostarczaniem amunicji do tych dział i po prostu jest za blisko frontu, żeby cokolwiek tam ustawiać ALE BROOOOOOO Ukraińcy #!$%@? się znają BROOO xD 13 do 1
  • Odpowiedz
@Szinako:

W ogóle wszyscy #!$%@? się znają :) Wszak wcale od ~ miesiąca jest jakiś dziwny niepokój ze strony USA (brak dalszej pomocy), dziwne i nerwowe wypowiedzi naszych władz i konieczności NIEMALŻE PEWNIKU przygotowania się do sytuacji, w której mamy 1 tys. km. granicy z rosyjską hołotą...

Eeeeee... #!$%@? się znają wszyscy. Ukraina wygrywa uuuuuura!!1! A zboże z Ukrainy jest bardzo smaczne mmm :D muala ^
  • Odpowiedz
@Szinako: Jeden raport, dotyczący jednego miejsca, w określonym czasie, to nie jest ,,propaganda" i forsowanie ogólnego obrazu wrogich sił zbrojnych.
  • Odpowiedz