Wpis z mikrobloga

@januszdoe: Druga najlepsza średnia ocen w całej klasie. Byłem mędrcem otoczonym idiotami. Ale widzę że strasznie cię dupka zapiekła wieśniaku. Przyjmij do wiadomości że wieśniacy powinni mieć zakaz wjazdu do miast. Zabieracie przestrzeń życiowa i tworzycie tłok na ulicach, chodnikach, w sklepach, szkołach itd. A nie ma z was praktycznie żadnego pożytku.
  • Odpowiedz
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

Najpierw na nich plujecie, a potem dziwicie się że głosują na PiS xD


@DROP_TABLE_Usernames: Pluję na nich bo głosują na pis który walił ich w dupala bez smarowania a potem przez swój ból dupska innym chcą uprzykrzyć życie. I nie jestem zdziwiony że idioci głosują na pis.
  • Odpowiedz
@Saddam_Husajn powiedz jeszcze, że żyłeś jak prawdziwy król zamknięty w klatce z setkom innych ludzi na 30m2? ( ͡º ͜ʖ͡º) wiocha wiosce nie równa, tak samo mogę ciebie porównać do zwykłego przygłupiego seby spod bloku.
  • Odpowiedz
Idź jedz zatrute zboże od ukrów tylko potem nie przychodż z płaczem do szpitala


@MrNeko Co ma do tego rolnik? Lista firm która kupowała od 2020 ukrainskie zboże i ich produkty poszły na półki sklepowe cały czas rośnie. Smacznego
  • Odpowiedz
@shox: górnicy są geniuszami dbania o własną dupę. Przecież oni od kilkunastu lat nie powinni być w stanie nic dla siebie wywalczyć, a robią rządami co tylko chcą i dostają co chcą
  • Odpowiedz