Wpis z mikrobloga

Reklama na FB. Co w komentarzach?
Po pierwsze zachwyt pań, że kobiety w mid oraz plus size są w reklamach od dawna i w końcu są mężczyźni. Niektóre piszą, że ciacho.
Po drugie zachwyt panów.
Kilka komenatrzy negatywnych - od panów, że gruby, brzydki model. Od pań tylko krytyka, że majtki drogie.
Oby więcej marek prezentowało różne typy sylwetek.
#niebieskiepaski #modameska #moda #pieklomezczyzn
Abismo - Reklama na FB. Co w komentarzach?
Po pierwsze zachwyt pań, że kobiety w mid ...

źródło: temp_file3177870645015161488

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
@Abismo: Koleś jest gdzieś między nadwagą a otyłością 1 stopnia. Fajnie, że nie reklamują ubrań na samych modelach gymratach, ale waga tego gościa też nie jest zdrowa i nie powinno się takich wzorców pokazywać.
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@RobieZdrowaZupke niestety osoby z otyłością, nadwagą istnieją, noszą ubrania, więc dlaczego by nie robić reklam z kimś, z kim mogą się utożsamić, zobaczyć jak dany ciuch wyglądać będzie na nich?
  • Odpowiedz
Koleś jest gdzieś między nadwagą a otyłością 1 stopnia. Fajnie, że nie reklamują ubrań na samych modelach gymratach, ale waga tego gościa też nie jest zdrowa i nie powinno się takich wzorców pokazywać.


@RobieZdrowaZupke: nie #!$%@?. Mam identyczną sylwetkę i jeszcze nie przekroczyłem granicy BMI po której kończy się zdrowy zakres wagi.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Nick_Login ale nie odbiegaj od tematu wrzucając jakieś obrazki. To samo zrobiłeś w pierwszym komentarzu. Napisałam o kobietach mid size i plus size i ty je nazwałeś otyłymi lochami. Tak jak w kwestii plus size się zgodzę, tak w kwestii mid size nie. Ten mężczyzna jest mid size. Wygląda spoko, normalnie. Tak samo jak kobiety w mid size. Ale widzę, że jesteś standardowym wykopkiem - podwójne standardy, nienawiść do kobiet.
  • Odpowiedz