Wpis z mikrobloga

Pan Minister Waldemar Sługocki blokuje ludzi, którzy mu na tłiterku krytykują dopłaty do kredytów.

Panie Ministrze, w imieniu wypok.ru dziękuję uśmiechniętemu ministerstwu za transparentność, odwagę, dialog oraz przyjmowanie krytyki z otwartą przyłbicą. Takich polityków ten kraj potrzebuje. Prawdziwy z Pana Mąż Stanu, nie kurczak.

#nieruchomosci #codzienneministerstworozwoju #polityka
mickpl - Pan Minister Waldemar Sługocki blokuje ludzi, którzy mu na tłiterku krytykuj...

źródło: 18964e1c59fa7289c4cb6521b0eacee9460dea32d3f407bcce414d6c6d08a73c

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
Pan Minister Waldemar Sługocki blokuje ludzi, którzy mu na tłiterku krytykują dopłaty do kredytów.


@mickpl: no nie jest to prawda, ja mu niczego nigdy nie komentowałem nawet, nie followowałem go ani nic xD tylko pod postami MRiT pisałem, ban tzw. "profilaktyczny"
  • Odpowiedz
@mickpl:

Typowe.

Na wykopie neuropki blokują użytkowników, którzy mogliby dać krytyczne/niejednomyślne komentarze pod ich wpisami.

Jak widać, lewicowcy doświadczają biedy umysłowej (bo tym wg mnie jest cenzurowanie ludzi o innych poglądach) niezależnie, czy są wiceministrami, płatnymi trollami czy dzieciakami z wypoku. ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@mickpl: ej a nie było jakiś czas temu sprawy że jakiś urzędnik/urząd/polityk zablokował typa i sąd kazał mu go odblokować bo dostęp do informacji publicznej?
  • Odpowiedz