Wpis z mikrobloga

Mirki czy pierścionek na prawej ręce i na palcu serdecznym oznacza, że dziewczyna jest zaręczona? W dodatku jest dość atrakcyjna, no i po przeglądnięciu jej galerii zdjęć na fb nie zauważyłem żadnego zdjęcia z potencjalnym narzeczonym ¯\(ツ)/¯ na dodatek jest siostrą mojego szwagra co jeszcze komplikuje potencjalne zagadanie
( ͡° ͜ʖ ͡°)

#podrywajzwykopem #pytanie #rozowepaski #niebieskiepaski
  • 36
  • Odpowiedz
czy pierścionek na prawej ręce i na palcu serdecznym oznacza, że dziewczyna jest zaręczona?


To znaczy, że chce być uwiedzona. Podejdź do niej i zaproś na netflixa dziś wieczorem.
  • Odpowiedz
@Hatsune_Kitku: No tak z siostrą będziemy mieli tych samych teściów xD a i siostra będzie miała szwagierko-bratową ( ͡° ͜ʖ ͡°) tylko raczej wątpie by taka atrakcyjna dziewczyna nikogo nie miała, a na dodatek ten pierścionek i fakt, że jest siostrą mojego szwagra i nie chce psuć relacji między nim, że do jego siostry zagaduje ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@Pan_Slon: To żeś mi skomplikował jeszcze bardziej sprawe xD jak mam niby zagadać do ich matki? xD poza tym i co mam powiedziec "Czy orientuje sie Pani czy Pani córka ma narzeczonego?" XD przecież wyjde na idiote i na pewno jej powie, że brat jej szwagierki wypytywal o jej stan cywilny ( ͡º ͜ʖ͡º) poza tym ledwo pogadałem z ich ojcem, a z matką nie udało
  • Odpowiedz
Wkręcasz mnie przecież jej powiedzą o tym i sie ośmiesze i dostane odpowiedz "To zapytaj ją" ¯\(ツ)/¯


@Czloneknarodu: no i idziesz i pytasz, właśnie zbudowałeś sobie temat "jak do niej zgadać" :)
  • Odpowiedz
@Klatwa_Borsuka: No gadają ze sobą, ale to analogiczna sytuacja jak z zapytaniem ich rodziców o to, przecież moja siostra jej to powie, że wypytywałem o nią xD albl w najgorszym scenariuszu mi powie bym sam sie jej zapytał, a i tak jej wspomni o tym ( ͡° ͜ʖ ͡°) obawiam sie, że wyjde na idiote
  • Odpowiedz