Wpis z mikrobloga

mordo, no właśnie z Polski jesteś. Stabilnego i bezpiecznego kraju w UE, gdzie masz darmową edukację i opiekę medyczną, nienajgorsze (w skali świata) zarobki i takie luksusy jak np. czysta bieżąca woda w kranie i kanalizacja. Do tego cała UE otworem jak sobie nie potrafisz tu poradzić.

Oczywiście, ze Polska nie jest najlepszym krajem do życia, ale takie narzekanie że "mam #!$%@? bo się w Polsce urodziłem" to pokazuje jakim kretynem jest
@Makowieciasto: w którym miejscu przeczytałeś, że ja się cieszę, że ktoś ma gorzej? Docenienie tego co się ma nie jest niczym negatywnym. Oczywiście, że jest wiele krajów do życia, ale będąc dziś młodą osobą, która coś w głowie ma, masz wiele możliwości zarówno w Polsce, jak i za granicą. Nie każdy ma równy start, to oczywiste i tak było zawsze, ale życie mamy jedno i każdy z nas nim sobie kieruje.
Docenienie tego co się ma nie jest niczym negatywnym


@FrasierCrane: jeśli prokreujesz następne istnienia to jest negatywną rzeczą, jeśli nie to możesz sobie robić co chcesz

Nie każdy ma równy start, to oczywiste i tak było zawsze, ale życie mamy jedno i każdy z nas nim sobie kieruje


@FrasierCrane: to prawda ale nie każdy powinien kierować swoim życiem, zwłaszcza ludzie, którzy tworzą następne cierpienia
@Janusz-Koriwniak wymyślajmy dalej, nie rób sobie dzieci jeśli nie masz mieszkania 100mkw, nie zarabiasz 20tys miesięcznie, nie masz samochodu, nie masz na wycieczki zagraniczne co najmniej 2 razy do roku, prywatną szkołę, naukę jazdy konno dla bombelków, teraz jeszcze mieszkania i majątek na start dla bombelka. xD
wymyślajmy dalej, nie rób sobie dzieci jeśli nie masz mieszkania 100mkw, nie zarabiasz 20tys miesięcznie, nie masz samochodu, nie masz na wycieczki zagraniczne co najmniej 2 razy do roku, prywatną szkołę, naukę jazdy konno dla bombelków, teraz jeszcze mieszkania i majątek na start dla bombelka. xD


@Mirkova: nie ma co wymyślać, nawet to nie wystarczy żeby zgłuszyć kryzys egzystencjalny, dlatego nic nie wystarczy żeby mieć dzieci, lepiej po prostu nie mieć