Wpis z mikrobloga

Większego gówna niż 4 seria True Detective dawno nie widziałem... Wstyd, że taki wysryw pojawił się pod tym tytułem.

[SPOJLER]

Można mieć masę zarzutów ale wszystko przebija banda sprzątaczek, która wygnała chłopów na mróz, bo zabili w afekcie jedną awanturującą się aktywistkę... JA #!$%@?! Przecież to jest takie X D, że do teraz to muszę rozchadzać! Oczywiście nasze "silne kobiety" mają w #!$%@?ą tą zbrodnię, bo GIRL POWER i dobrze im tak, bo truli środowisko.

Jest to zdecydowanie najgorszy syf jaki kiedykolwiek widziałem.

#hbo #hbomax #truedetective #seriale #bekazlewactwa
  • 10
  • Odpowiedz
  • 7
@RomeYY: jak będą serwować takie "hity" to długo nie będą cieszyć się wynikami oglądalności... Strasznie szkoda zmarnowania potencjału nocnej Alaski.

A ta cała issa lopez niech #!$%@? za to co zrobiła z tym tytułem.
  • Odpowiedz
  • 5
@davoid: to tak jak z 3 odcinkiem The Last of Us, w którym Bill został wykastrowany, a zamiast ciekawej, pełnej szarości historii 2 facetów dostajemy 1h gejowskiej miłości, której szczytem jest #!$%@? truskawek przy zachodzie słońca... Te same błazny uważały ten wysryw za najlepszy odcinek serii...
officer_K - @davoid: to tak jak z 3 odcinkiem The Last of Us, w którym Bill został wy...

źródło: 1000007893

Pobierz
  • Odpowiedz
@officer_K: hola hola hola. Bede bronil tego odcinka the Last of Us, bo byl swietny. Osiagnal bardzo duzo budowaniu swiata przedstawionego i po prostu mnie wzruszyl. High quality tv, jednogodzinna nowela. Prosze tego nie laczyc z Detektywem. Czwarty sezon Detektywa byl po prostu gowniany, uproszczony, nielogiczny i zenujacy.
  • Odpowiedz
  • 0
@Bianci: a grałeś w grę? Bo historia Billa i Franka w grze jest zajebista, a w serialu jest łzawa na siłę, nic nie wnosząca i rozciągnięta do pełnego odcinka... Ciekawe dlaczego? Ale to tylko moja opinia i każdy ma prawo mieć inne zdanie.
  • Odpowiedz
  • 0
pierwszy sezon też kupa, dawno się tak nie wynudziłem


@makarony: kwestia gustu. Dla mnie pierwszy sezon to mistrzostwo świata, a taki Reacher to arcygówno. Zależy co kto woli.
  • Odpowiedz
@officer_K: Gralem. Nie wiem dlaczego. Nie bede wierzyl w kazda teorie spiskowa o zlej woke grupie kobiet ktora chce zawladnac siatem filmowym. Co drugi nowy film na filmwebie ma forum pelny takich teorii spiskowych. Nawet juz ciezko to nazywac teoria spiskowa, a bardziej teoria mainstreamowa. Moze zrobili taki odcinek dlatego, bo ktos przyniosl dobry scenariusz i ktos powierzyl to umiejetnym tworcom liczac ze koncowy efekt bedzie bardzo dobry. No i kurde
  • Odpowiedz