Wpis z mikrobloga

One są aż tak chuyyowe czy to tylko moje doświadczenie?


@JesteMlodyGzGdyni: Zdecydowanie tylko twoje doświadczenie, albo masz koronkę. Właśnie szukam jakiegoś zamiennika, bo ten Merc ma słabe parametry (do 3h na skórze), ale pachnie zajebiście i przez ten 1h nawet nieźle projektuje. Tylko te parametry to śmiech na sali jak za 300zł flakonik ¯\(ツ)/¯

Z tego co sprawdzałem to podobny jest The Most Wanted Parfum Azzaro, tylko trochę bardziej mydlany ale
@JesteMlodyGzGdyni: Mam i sobię chwalę, kupiony jakoś w styczniu. Nie jest to bestia jeśli chodzi o trwałość i projekcję typu bois czy savuage elixir, ale trwałość i projekcja to tak powyżej średniej. :) Na ubraniach też Ci tak słabo trzyma?
@JesteMlodyGzGdyni: Psiknąłem się 3x po napisaniu tego posta. 2x szoty na szyję + 1 sweter. Niewielka ilość na test, Zwróć uwagę że ten atomizer jest lipiarski i nie robi chmur + wg mnie mało soku idzie przy jednym shocie, czyli tak 2 shoty = ~1-1.5 chmury z normalnego atomizera. A w każdym razie tak mi się wydaje. :) Mineło prawie 5h a ja nadal go czuję koło siebie (chyba sweter) ale