Wpis z mikrobloga

Wchodzę coraz bardziej w #mgtow i nie rozumiem dlaczego wy szukacie kogoś w ogóle. Przecież kobiety stawiają sprawę jasno. Musisz być przystojny, wysoki, pewny siebie itp. Gdyby one oszukiwały tak jak to było kiedyś, że nie liczy się wygląd, to byście tkwili w związku z osobą, która was nie kocha. To jest prawdziwa tragedia. Słyszałem np. o lekarzu, którego żona zostawiła i dostał depresji. Często po 20 latach małżeństwa możesz usłyszeć, że to nie to i chce rozwodu. To jest cios.

Przykro mi, że będziesz sam, ale świat się nie kończy na tym. Można żyć dalej. Nie mówię, że na początku jest łatwo, bo jest bardzo ciężko, ale da się. Człowiek zaadaptuje się do każdej sytuacji. Po jakimś czasie po prostu już nie zależy i idziesz swoją drogą. Bez nienawiści. Starasz się cieszyć życiem.

Również jak nie jesteś w związku to nie musisz się przejmować wieloma rzeczami - czy zaspokoisz laskę, czy zarabiasz wystarczająco itp. Zobaczcie ilu mężczyzn żyje w stresie, bo nie może okazać słabości w związku. Jak to wyniszcza ich powoli. Rok po roku. Nauczcie się doceniać samotność, bo możecie ją stracić.
#blackpill #przegryw #przegrywpo30tce
  • 23
  • Odpowiedz
@LostHoldenCaulfield: tak myślałem. Czytałem wiele postów o MGTOW i wszystkie mają jedna rzecz wspólna - chłop kiedyś kogoś miał. Nie widziałem nigdy postu gdy ktoś kto był całe życie samemu, nigdy nie uprawiał seksu w końcu zaczął "świadomie" rezygnować z tego i przestawał o tym myśleć. Raczej jest na odwrót i z wiekiem niespełnione potrzeby dają znać coraz bardziej.
  • Odpowiedz
chłop kiedyś kogoś miał. Nie widziałem nigdy postu gdy ktoś kto był całe życie samemu, nigdy nie uprawiał seksu w końcu zaczął "świadomie" rezygnować z tego i przestawał o tym myśleć.


@dam2k01: No witam. Nigdy nikogo nie miałem, mam ryj 2/10, a zeby mieć kogolwiek to bym musiał odprawiać breakdance na ch#ju zonglujac kręglami.
Wolę #mgtow czy #mstow bo skupia sie na facecie, a co do #blackpill jestem wdzięczny że go
  • Odpowiedz
@Bombonier: ja nie wiem co ludzie na wykopie maja z tymi mordami 2 albo 3 / 10. Co drugi albo co trzeci chlop pisze ze taka ma. A to jest statystycznie niemozliwe. Poza tym 2-10/ to byłaby twarz taka z deformacjami już.
  • Odpowiedz
@dam2k01: Mam lekko podłużną podpadającą pod deformacje. A tyle widzisz postów na wykopie, bo to chyba najbardziej znane w Polsce forum, które skupia właśnie takich ludzi. Jak wejdziesz na tag #blackpill i #przegryw to sie nie dziw, ze gafasz z ludzmi, ktorzy są brzydcy i zdeformowani, bo wlasnie dlatego tu przyszli.
Jak pojdziesz na forum dla modelek, to tez nie bedziesz wyciagal wnioskow, ze to statystycznie nie mozliwe ze wszyscy sa
  • Odpowiedz