Wpis z mikrobloga

Właśnie skończyłem czytać Harrego, generalnie szkoda mi się rozstawać, bo przyjemnie się czytało. Nie bardzo wiem za jaką książkę się zabrać teraz. Widzę, że Wiedźmin ma bardzo wysokie oceny. Czy faktycznie to takie dobre książki czy też wysoka ocena wynika ze świetnej gry? A może coś innego możecie polecić? Nie musi być to koniecznie fantasty.

#harrypotter #wiedzmin #ksiazki
  • 17
  • Odpowiedz
@kthxb: jest ksiazka magiczne zwierzeta i jeszcze jakas z uniwersum
wiedzmin fajny, ciekawe postacie.
na zachodnich kanałach z recenzjami juleczki płaczą że to szowinizm i rasizm i jeszcze coś, bo są damskie piersi.
  • Odpowiedz
Czy faktycznie to takie dobre książki czy też wysoka ocena wynika ze świetnej gry?


@kthxb: to drugie, przecież to wiadome że sapek napisał książki przez to że gra odniosła sukces xd.

A jeśli hari pota był taki super to w sumie wszystko inne fabularne ci się spodoba ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@huntforfur: Te fantastyczne zwierzęta to albo scenariusz albo książka na podstawie filmu, po przeklętym dziecku chyba nie chcę się już bawić w psucie tego uniwersum. Chyba, że ktoś przeczytał (?)
  • Odpowiedz
@kthxb: wysoka ocena wynika, w mojej opinii, po pierwsze ze stylu, po drugie z postaci, dopiero po trzecie z wydarzeń i świata. Czytaj śmiało, sam będę musiał za jakiś czas zrobić ponowne podejście.
  • Odpowiedz
@kthxb Trylogia Husycka Sapkowskiego jest OK, jeśli chciałbyś coś luźniejszego, to Marcin Mortka - Drużyna do zadań specjalnych.
Jeśli sci-fi też Ci odpowiada, to mocno, mocno polecam Problem Trzech Ciał
  • Odpowiedz
@kthxb: ehh, wiedziałem, że słowo "podejście" wprowadzi zamieszanie. Chodziło mi po prostu o ponowne przeczytanie wszystkich 8 książek. Bardzo dobrze je wspominam.
  • Odpowiedz