Wpis z mikrobloga

Założyłem sobie apkę randkową, sparowało mnie z całkiem ładną laską, no takie 6.5-7/10 . Napisała pierwsza i na każde pytanie z mojej strony odpowiadała 1-2 słowami XD
Starałem się chwycić jakiegoś tematu, odpowiadała wciąż zdawkowo, nie pytając mnie właściwie o nic. Nie starała się pociągnąć jakkolwiek rozmowy w żadną stronę.
Wróciłem grać w battlefielda i już mi się nie chce szukać XD
Współczuje wam Mirki jeśli w większości to tak wygląda.

#tinder #logikarozowychpaskow #zwiazki
brh4life - Założyłem sobie apkę randkową, sparowało mnie z całkiem ładną laską, no ta...

źródło: 7e5e90de7fa05685be0526d699bfdc92

Pobierz
  • 23
  • Odpowiedz
@brh4life szacunek, czwóreczka petarda a myślałem że już na serwerach nikogo nie ma. Na xboxie wywaliłem w to tyle godzin, że spokojnie bym się chyba chińskiego nauczył( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
  • 27
@default1: Bardziej mnie zastanawia po co napisała pierwsza xD
@o0kizzle0o Mi się już po prostu nie chce wkładać energii w takie gierki. Wychodzę z założenia że jeśli ktoś chce poznać drugą osobę to to po prostu czuć, a zabawy w stylu "zaskakuj mnie", "zainteresuj mnie" czy "ciągnij rozmowę w ciekawy sposób jeśli chcesz żebym Ci w ogóle odpisała" kompletnie mnie nie interesują.
  • Odpowiedz
  • 2
@johnnnnn: Bo to jednak człowiek, niektórzy są nieśmiali nawet przez Internet. Zawsze zakładam jakiś przypadek o którym nie pomyślałem ponieważ staram się mimo wszystko nie wpaść w schemat "l0szki to k00rwy bo nie odpisała mi esejem na pierwszą wiadomość". Dopiero gdy nabrałem pewności że mam do czynienia z typowym przypadkiem księżniczki wróciłem do giereczki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@brh4life: długie pisanie to tylko marnowanie czasu, cel końcowy to żebyście byli razem a wtedy dopiero ja poznasz i zobaczysz czy chcesz z nią być, jakość odpisywania przez telefon po pierwszym spotkaniu będzie kompletnie nie istotna bo będziesz po godzinach rozmów z nią. Jak ci odmówi pojsci na kawe to #!$%@? z nią nie ma co marnować czasu na zabawianie
  • Odpowiedz
tinder: jedna laska zaczeła odpisywać zdawkowo
OP: CHLIP CHLIP, BOZE JAK CIEZKO, IDE PONARZEKAC NA WYKOP, NIE MOGE TEGO ZNIESC, MUSZE ZAGŁUSZYC BUL GIERKOM DLA SOJARZY, NIE WIEM CZY KIEDYKOLWIEK SIĘ Z TEGO PODNIOSĘ

@brh4life:
  • Odpowiedz