Wpis z mikrobloga

@alberto81: czyli to Kołodziejczak będzie wymówką dla rządu, kurde Pan Premier Tusk to jest jednak fachowiec. "Ja bym chciał te protesty rozwiązać żeby wam pomóc Panie Zelenski ale mam związane ręce", "Robimy co możemy ale frakcja Kołodziejczaka nas blokuje", "Gdyby nie Kołodziejczak to już bym zdelegalizował te protesty" - wyobrażam sobie minę karzełka z Kijowa jak słyszy takie wymówki XD
  • Odpowiedz
@alberto81: hahah pięknie się Kołodziejczak wkopał miała być easy money i ciepła posadka a PO zrobiło z niego zderzak między ministerstwem a rolnikami/Ukrainą
  • Odpowiedz
@alberto81: Jak mnie właśnie rozwala, że Kołodziejczaka tak znienawidzili ze strony rolników. To jest niepojęte. Na jego stronie wylewa się tyle hejtu, ze po prostu tego nie pojmuję. Ktoś sobie wyobrażał, że zostanie ministrem, złapie za widły i pobiegnie z nimi walczyć w szeregach? Przecież to jest kupa spotkań, negocjacji, kontroli, niewidzialnej pracy dzięki której to może się dopiero zmienić. Trzeba na to czasu, bo po 8 latach nic nie robienia
  • Odpowiedz