Wpis z mikrobloga

@officer_K: Popatrz sobie na wpisy koniaszowe pod tymi znaleziskami o protestach. Jak widać propaganda ruska trafia na podatny grunt. Niektórzy bezwiednie plusują jego wysrywy nie mając pojęcia kim on jest przeważnie.
  • Odpowiedz
@Mitur: podatny grunt to jest u ciebie,jak możesz twierdzić że ludzi ktorzy pracują na swoje życie i jednocześnie są #!$%@? przez unie coraz to wiekszymi obciążeniami nie mogą protestować,ale tylko chyba polak może wszystko wybaczyć oprócz szczęścia
  • Odpowiedz
@Medb: Tak są #!$%@? przez Unię że 20 lat temu #!$%@? Ursusami a teraz zachodnimi ciągnikami idioto. Skąd ty żeś się urwał w ogóle?
  • Odpowiedz
A najlepsze jest, że ten mąż pierwszy zaczął się bawić w podsłuchy przy wykorzystaniu ABW, ale jak ABW ogarnęło że gość jest powiązany z PiS to zmienili front xDDDDD i zaczęli podsłuchiwać tego męża xDDD


@officer_K: Jak najbardziej może być przypadek. Po prostu rolnicy jako grupa społeczna ma często poglądy zbieżne z ruskimi. Wystarczy popatrzeć na naszych rolników. Naprawdę ktoś wierzy, że trzeba im cokolwiek w ręce dawać? To ksenofobiczne buraki
  • Odpowiedz
@Medb:

@Mitur: podatny grunt to jest u ciebie,jak możesz twierdzić że ludzi ktorzy pracują na swoje życie i jednocześnie są #!$%@? przez unie coraz to wiekszymi obciążeniami nie mogą protestować,ale tylko chyba polak może wszystko wybaczyć oprócz szczęścia


Ale to nie znaczy że będziemy tolerować jakieś hasła polexitu czy antyukraińskie. Jeśli się wytnie taki element, to nie skompromituje się tych protestów, co nie?
  • Odpowiedz
@Herubin: No ja całe życie mieszkam na wsi, nie jestem rolnikiem, ale cały czas mnie otaczają. Ten transparent na ciągniku był bardzo wyważony, jeśli zderzyć to z poglądami dużej ich części.
  • Odpowiedz