Wpis z mikrobloga

@Teuvo: mam Epix gen 2 właśnie z AMOLED, Wcześniej miałem Fenixa z MIPS i nigdy bym do MIPS nie wrócił. Dlaczego tak uważasz o AMOLED?
  • Odpowiedz
@Teuvo: piszesz to z własnego doświadczenia czy z doświadczeń wyssanych z palca? W moim Epix prducent przy wyłączonym AOD deklaruje około 14 działanie zegarka i to raczej się pokrywa. Absolutnie po prawie dwóch miesiącach nie widzę żadnych minusów takiego ekranu.
  • Odpowiedz
@Baczy: Tyle, że Epix jest raczej dosyć spory a więc i bateria pojemna. Czy amoled ma sens zobaczymy za jakiś czas czy będzie widać jak bardzo uciekła pojemność baterii albo czy ekran się wypalił.

A tak ciut bardziej szczerze to śliczny jest ten amoled w zegarkach i zazdroszczę kolorów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Baczy: ciekawe, jak z baterią robiąc trening na rowerze z zegarkiem na kierownicy? Wtedy ekran cały czas świeci i żre baterię? Bo przy bieganiu, to ruch ręką i się wybudzi a jak to byłoby na rowerze ?
  • Odpowiedz
tak, ale nie zwiększyli rozmiaru Epix’a pomimo że dali mu AMOLED i lepszą baterię


@patrol798: no i ma gorsze czasy na baterii jak zerkniesz w dane techniczne na stronie garmina, 11 dni z aod, gdzie fenix7x ma 37 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Stormweaver: oczywiście że tak jest. Jednak nie każdemu pasuje tak wielki zegarek i różnica w cenie jest znaczna.

Dyskutowanie co jest lepsze to dziecinne przepychanki na poziomie byłego już gimnazjum. Dobre że jest wybór bo każdy może kupić to co mu odpowiada,

Mnie odpowiadał Epix gen 2 i go kupiłem - jest z niego bardzo zadowolony ale to moja opinie. Nie każdy musi się z nią zgadzać i ma do tego
  • Odpowiedz
@szakalq: możesz wybudzić ekran naciskając przycisk który jest bardzo czuły. Ja nie jeżdżę z zegarkiem na rowerze to nie wiem jak to jest dokładnie.
  • Odpowiedz
Epix 2 Pro - 28 dni na baterii jeśli nie używam GPS. Ładuje go raz na trzy tygodnie.


@patrol798: Korzystasz z jego funkcji w ogóle czy po prostu masz zapiętego na nadgarstku? Bo to totalna bajka jeśli korzystasz z niego w miarę aktywnie
  • Odpowiedz
@Poemat: Posiadam Epix Pro w wersji 47mm i ostatnio uruchomiłem na tydzień AoD, wytrzymał 5 dni - mam uruchomione wszystkie możliwe funkcje (monitorowanie wszystkiego 24/7) dodatkowo 4 treningi po 1h na GPS+muzyka z zegarka.

Wcześniej i obecnie używam go w trybie wrist-gesture i wytrzymuje ponad 2 tygodnie, też z 3-4 treningami w tygodniu.

Bateria w tym zegarku to żaden problem nawet używając go w trybie AoD, no chyba, że ktoś ma
  • Odpowiedz