Wpis z mikrobloga

To jest niesamowita jaka zmiana zaszła w Polsce po wyborach, żadna ważna ustawa nie została zniesiona/zmieniona, 800+ i całe pozostałe rozdawnictwo zostało utrzymane, zmian w podatkach brak, pracują na kolejnymi dopłatami do kredytów. PiS miał budżet fatalny, ale już budżet PO z jeszcze większym deficytem to budżet dobry i zrównoważony. Na wp i onet brak negatywnych informacji o działaniach władzy, cpk, budowa kolei, portów i elektrowni atomowej wstrzymana. Sam głosowałem za PO bo miałem już dosyć PiSowskiego rozdawnictwa, podnoszenia podatków, kłótni z UE, propagandy TV i sytuacji w spółkach skarbu Państwa. Po kilku miesiącach rządu nowej koalicji mam jednak przemyślenia , że jedyna pozytywna zmiana to ta w kontaktach międzynarodowych, a Polakom do zadowolenia z rządu wystarczy rozlicznie PiS (co jest konieczne), ale zmiany podatków, energia atomowa czy rozwój portów który niewątpliwie przyczyniłby sie do rozwoju kraju już mało kogo interesuje. Nie wiem co musi się stać abyśmy się w końcu wyrwali z głosowanie PiS PO, i kiedy pojawi się partia rozwojowa, merytoryczna (bez skrajności lewicowych i prawicowych)
#pis #polska #po #bekazlewactwa #bekazprawakow
  • 11
@pawel328: Naprawdę cię to dziwi? Kolejny raz ludzie nabrali się na "ładnie mówiącego". Wcześniej na Adriana, teraz na Tuska. O ile za Adriana nie można mieć pretensji, bo to był człowiek znikąd - młody, elokwentny, w porównaniu do Borubara to 3 klasy wyżej, o tyle rządów Tuska już doświadczyliśmy. Tylko skończony debil jest w stanie uwierzyć, że skoro raz było źle, to kolejnym razem na pewno się uda.

Jedyne co mi
@pawel328: sam się dałeś jak ostatni jeleń złapać na #!$%@? Tuska, a się dziwisz, że Polacy albo na jednych albo na drugich głosują. Jedyne co Cię może usprawiedliwić to to, że nasz mniej jak 26 lat i nie pamiętasz poprzednich rządów PO.
@pawel328: Ego wykształciuchów i fajnych polaków połechtane? Teatr dla małp pt "jedziemy z pisem" odpalony? To siedz i parz jak teraz rudy z ekipą z lewej doi z koryta i ustawia. Ludzie nigdy sie nie nauczą xD Ale tez widze zmiane narracji w komentarzach na insta tuska/ PO/ koalicji- juz nie ma lizania worów jak bardzo bedzie teraz dobrze w Polsce tylko większosc jazda i rozgoryczenie
  • 0
@st_angerr: tak naprawdę nie ma dobrego wybory, każdy wybór jest na swój sposób zły. Lewica - samobójstwo gospodarcze, Konfederacja - katotaliban, PIS PO - kontynuacja ostanich 19 lat rządów, Trzecia droga - moim zdaniem Hołownia nie nadaje się na polityka (ostatnie wypowiedzi o Putinie, złe prowadzenie obrad w sejmie).