Wpis z mikrobloga

Sławek 31 Wrocław

Zgłoszenie 9b9bf9f53c6ccc1d z dnia 2024-02-21 16:47:05

Imię: Sławek
Wiek: 31
Miejscowość: Wrocław

Kim jestem?
Informatyk, lekki introwertyk (dobrze mi się rozmawia w małych grupach, źle w dużych) [według Boo - ITSP]. Lubię koty, nie jestem mega fanem psów (nie przeszkadzają mi, ale te inteligentne rasy są zazdrosne często o drugą połówkę i np. atakują mnie, a przynajmniej tak miałem poprzednio). Lubię się pośmiać, czasem nawet czarny humor wjedzie ;) W związkach lubię gdy dziewczyna jest szczęśliwa, bo daje mi to radość. Ogólnie wszystko daje mi radość, zawsze uśmiechnięty jestem :)

Wygląd
173cm, 97kg (aktywnie staram się zrzucić zbędne kilogramy). Ciemny blondyn, niebieskie oczy

Zainteresowania
Gry planszowe (te łatwiejsze), komputerowe, automatowe, lotnictwo, nauka, seriale, filmy, jakieś dobre jedzonko (raczej jeść, chociaż jak chcę zaimponować to staram się coś fajnego ugotować), zwiedzanie (głównie Dolny Śląsk), wycieczki w góry czy jeziora. I oczywiście wiele więcej ;)

Czego oczekuję?
Kobiety żywej :P Raczej w podobnym wieku, która rozumie, że związek składa się z 2 osób, a nie jednej do drugiej. Taka kobieta powinna być w stanie (w razie problemów) porozmawiać, byśmy mogli nad problemami pracować, a nie "ratować związek", gdyż nie zawsze potrafię "się domyślić". Fajnie też jakby dzieliła się swoimi oczekiwaniami, pomysłami, marzeniami. By chciała próbować eksperymentować, a nie odwiedzać tylko te miejsca, które jej się spodobają na pewno.

Jak wyobrażam sobie idealny dzień z drugą połówką?
Osobiście lubię chodzić na randki, więc to kwestia dobrania czynności. Można zacząć od rejsu na Odrze, by przechodząc przez rynek zobaczyć most pokutnic, po drodze można posiedzieć trochę w Barze pod Trzema miotłami, wieczór spędzić w GameState we Wroclavii, zjeść coś w Lepione i odprowadzić Cię do domku :)

Stosunek do ślubów, dzieci, używek
Ślub: Nie mam nic przeciwko
Dzieci: Nie mam, w przyszłości warto rozważyć ;)
Używki: Nie palę, alkohol w towarzystwie

Kliknij tutaj jeśli zainteresowało cię to zgłoszenie
Kliknij tutaj jeśli chcesz umieścić własne zgłoszenie

#mirekszukazony #zwiazki #podrywajzwykopem #rozowepaski #niebieskiepaski #mirekszukazonywroclaw #mirekszukamirabelki
  • 7
  • Odpowiedz