Wpis z mikrobloga

#napierala #bestiazewschodu #ksiadznapierala

Zastanawiałem się ostatnio, jak według klechy miała by wyglądać merytoryczna krytyka jego wyrzygów. Brudas powiedzidział wprost, że to tylko udawanie merytoryki przez nacjonalistyczne ścierwa, a nie rzetelna krytyka. Kórwa, czyli jaka powinna być? Różni goście wywlekli mu wprost: brak odwoływania się do źródeł, cytowanie z drugiej ręki, cytowanie ludzi niebędących naukowcami, błędy w przypisach etc. Czyli, jak ktoś zwróci uwagę "o patrzcie, mgr. Napierała napisał tak i tak, podczas, gdy źródła mówią, że było tak i siak" to jest to wg. prałata udawanie merytorycznego i chęć przydupcenia się na siłę. Serio, jaka to jest porządna krytyka jego zdaniem? ;] Przecież ten pół-człowiek nie złożył swoich wypocin do poważnego wydawnictwa naukowego i nie przeszły one etapu dwustopniowej recenzji i korekty. On poprzez coś takiego w ogóle wykluczył się z jakiejkolwiek krytyki i można z nim jechać z burą suką ;]
  • 8
  • Odpowiedz
"Zastanawiałem się ostatnio, jak według klechy miała by wyglądać merytoryczna krytyka jego wyrzygów"

@Zayatzz: np. tak:
Panie doktorze, jaki Pan jest mądry. Co za wspaniałe dziełko. A jaka lita treść. ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@Zayatzz: obejrzyj sobie wywiad Napierały z Piotrem Jeżowskim z kanału Kremlinka show. Niedohab zadawał pytania, ale nie zrozumiał prawie żadnej odpowiedzi, a to dlatego że Jeżowski nie odpowiadał wprost. kilaka zdań złożonych i nasz doktorek kompletnie gubi wątek, on jest kretynem. zawsze te jego wywiady wydawały mi się dziwaczne, gość sobie, a pietrek sobie. w przypadku Napierały wszystko co możnaby przypisać wybujałemu ego i narcyzmowi należy przypisać tępocie, malutkiemu IQ.
kumanie
  • Odpowiedz
@krmnkles: Jakie tam zdania złożone. Przecież on banował ludzi w trakcie hucznych lajwów za to, że czat mu się za szybko przesuwa przed oczami i nie jest w stanie się skupić na konstrukcji spójnej myśli. Jednocześnie jest to oznaka jakiegoś dziwnego FOMO, bo przecież nikt nie każe mu spoglądać cały czas na czat podczas streamu i czytać każdą jedną wypowiedź.
  • Odpowiedz