Wpis z mikrobloga

Czy was też wnerwiają tacy biurowi kawosze jak z koziej dupy trąba?

@Lolenson1888:
Ja piję kawę z 5x dziennie, ale nikomu o tym nie trąbię. Może ci ludzie ci tak #!$%@?ą, jak romowy o pogodzie, czyli takie pierdu pierdu a ty się niepotrzebnie #!$%@? XDDDDDDDD
Nie masz innychy problemów?
@greenbong: Dla mnie kofeina nie ma znaczenia. Mógłbym pić bezkofeinową, ale jest droższa, trudno dostępna i jest mały wybór. Kwestia gustu. Lubię pić kawę, a zupełnie mi nie smakuje herbata i jej wcale nie piję.
Oczywiście mógłbym nie pić rano kawy ale po co sobie odbierać przyjemność.
jeszcze kawę 50/50 z mlekiem i 3 łyżeczkami cukru i komentowane "ale pyszna kawka". Tyś kurna smak kawy czuł w tym mlecznym napoju XD


@Soczi: o nie nie nie, prawdziwa kawa to tylko czarna, pięciokrotnie parzona, prosto z mandżurskiego stepu przetrawiona przez mongoła. sama nie wiem jak te prymitywy bez smaku mogą nazywać kawę z mlekiem i cukrem kawą (°°
@Lolenson1888: Generanie kawa ma dużo plusów jak i minusów. Zarówno z psychicznego jak i metabolicznego punktu widzenia. Mówię tutaj o ilości do 2-4 filiżanek dziennie. Powyżej to będzie przesadada i można wtedy uznać kawę jako zło.
@Nie_bede_mial_zony: cudowne
Pracowałem już w różnych firmach, mniejszych, większych, teraz jedne z największych korpo w kraju i to jest świetna praca. Wszystkie procesy są jasno poukładane, ja akurat jestem w dziale kreatywnym i to jest super, mam ogromne, milionowe budżety na promocję, spotykam się sobie w następnym tygodniu z Andrzejem Draganem żeby omówić jego udział w projekcie, zostałem doceniony i po okresie próbnym od buta dostałem podwyżkę na poziomie 50%, gdzie