Wpis z mikrobloga

@Horvath nie wiem jak z wyższymi modelami, ale miałem ventum 200 air i to najgorsza obudowa jaką kiedykolwiek miałem. Mało miejsca na kable, jakość wykonania niska, a blacha tak cienka jak kartka papieru. Raczej już nigdy od nich obudowy nie kupie
  • Odpowiedz
@Horvath Po prostu w endorfy jakość wykonania jest na średnim poziomie. Budżetowe rzeczy od tej firmy? Spoko. Natomiast droższe rzeczy to już się nie opłaca. W ich cenie można kupić lepsze obudowy po prostu i tyle.
  • Odpowiedz
@Tak_masz_racje: Miałem "budżetową" obudowę jeszcze od SilentiumPC i tam jakość wykonania była faktycznie taka sobie. Ale o tej nie mogę złej rzeczy powiedzieć. Co byś zaproponował w budżecie 430 zł?
  • Odpowiedz
@Horvath Nie noo, nie mówię też, że ta obudowa to jest #!$%@?. Po prostu moim zdaniem w podobnej cenie można kupić coś lepszego. Tak na szybko to mógłbym polecić np. Corsair 4000D airflow (używam jej od ~2 lat), lian li lancool 216 czy fractal meshify 2 lite. Nie znam w sumie cen dokładnie, ale chyba coś koło 400 zł kosztują.
  • Odpowiedz
@patoologiaa:

Miałem w o11 duży radiator z podwójnym wentylatorem, teraz mam AIO 280 mm i nie było żadnych problemów z gabarytami. Ale nie namawiam na siłę, tylko podsunąłem propozycję do rozważenia :)
  • Odpowiedz