Wpis z mikrobloga

@Nighthuntero: a później cyk! Stanowisko za biurkiem. Może biurko nie jest kobietą, no ale nie szkodzi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ale przedtem jeszcze "nie mogę tego udźwignąć", "za szybko", "krzyczą na mnie".
Ech... mam kilku kumpli na stanowiskach oficerskich i zgodnie twierdzą, że kobiety w szkółkach to totalne nieporozumienie. Ja równo to równo, a nie że kobita pójdzie do wojska i dostaje te same benefity mniejszym kosztem.
  • Odpowiedz
@Nighthuntero: Skoro kobiety mają takie same (albo większe) przywileje w naszym kraju to dlaczego mają go nie bronić? Dostają od rządu, i nie tylko, wsparcie na każdym kroku, dzieci rodzić nie chcą, gotować nie chcą, sprzątać nie chcą, to po cholerę one tu są? Jak nic nie wkładasz to nie oczekuj też niczego
  • Odpowiedz
@WielkiNos połowa kobiet ostatnio nie rodzi więc ten argument powoli staje się słaby. Logicznym jest ,że macierzyństwo powinno zwalniać z tego obowiązku w razie w. Równouprawnienie to nie tylko korzyści ,ale i obowiązki ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@CzarnyOwiec jest dobry dopóki faceci (nie transy) będą potrafili rodzić dzieci lub opracują sztuczną macicę. Każda kobieta, która ma możliwość urodzenia a nie chce dzieci zawsze może powiedzieć, że może kiedyś jej się odmieni stąd argument, że coraz mniej chce rodzić dla mnie osobiście jest średni.
  • Odpowiedz