Wpis z mikrobloga

Witam wszystkich.Nakreślę wam moją sytuacja. Co w takiej sytuacji byście zrobili!? Miałem mały romans z zajęta kobieta ,ona miała już faceta ale tak jakoś się potoczyło ,powiedzmy że mnie nakręciła i dale już poszło lawinowo. Obiecała że go rzuci itp. Ja facet byłem naiwny też mogłem to przerwać odrazu ale sami wiecie ,bywa różnie. A teraz pracujemy w tym samym zakładzie. On się mi odgraża ona też . Poprostu jakby wszystko była moja wina . Jak tam pracować .# taka sytuacja.
  • 16
  • Odpowiedz
@dawid199033: pobawiła się frajerem a drugiego trzyma przy sobie bo szkoda taką zabawkę wypuścić. Jeszcze wmanewrowała was w konflikt i jak wy się bujacie to pewnie obraza kolejnego.

Miałeś romans z zajętą kobietą i dziwisz się że nie dotrzymała słowa, to jest dokładnie ten sam powód dlaczego nie ufasz oszustom.
  • Odpowiedz
@dawid199033: Nie kieruj się w życiu #!$%@?? Nie będę nic doradzał, dorosły jesteś. Popełniliście #!$%@? błąd i za niego płacicie ale z tego co widzę wszystko działa jak zwykle bo ty masz swoją część problemu a baba swoje skutki q-restwa rozdysponowała na dwóch chłopów.

Dobry przykład działania racjonalizacji, wyparcia i manipulacji.
  • Odpowiedz
  • 0
@Mirrabolo Dziękuję Ci za te słowa o 15 mam psychologa online pracuje w Niemczech . Poprostu mi ciężko jestem bardzo wrażliwy człowiekiem . Jak widzę jak ona się teraz śmieje poprostu . Myślę że ja bardzo biorę te sytuację do siebie jak ona. Ona tu pracuje z facetem i bratem . Rozdzielili nas teraz każdy inne stanowisko . Ale widzieć wiadomo się widzimy zakład mały.. jestem w kropce
  • Odpowiedz
@dawid199033: O to na emigracji pojęcia nie mam co bym zrobił na twoim miejscu. Pytanie czy wiążesz przyszłość najbliższą z tym miejscem bo niestety ale rodacy za granicą to inni ludzie. Myślę że odpowiedź już znasz.

Poprostu mi ciężko jestem bardzo wrażliwy człowiekiem

Hoduj twardy tyłek. To była pierwsza "partnerka"?

Psycholog to może być dobry pomysł.
  • Odpowiedz
  • 0
@Mirrabolo Wiesz co wynajmuje tu że znajomymi mieszkanie 780 e na miesiąc na 3 osoby płacimy . Czyli po 200 z hakiem .Nie chce ich zostawić sam z 780 na dwójkę rozumiesz 😥. Zaraz mam wizytę online . Umowę mam do końca roku. Szukam jakiejś pracy może się uda tutaj .
  • Odpowiedz