Wpis z mikrobloga

Po 2 tygodniach od startu programu mamy już kilka materiałów, które ledwo przebiły 100 tys. wyświetleń, i pierwsze nagrania które po kilku dniach od emisji jeszcze nawet tej granicy nie przekroczyły. No, TVN i Polsat w strachu ( ͡° ͜ʖ ͡°).

A najciekawsze spadki dopiero przed nami. No bo ile można słuchać Wargi, Tedego czy Goździalskiej? Po pięciu 3-godzinnych odcinkach zaczyna to już nudzić. Zarówno widzów, jak i prowadzących.

Stanowski próbujący odkleić od siebie łatkę PiSowca, oj to się Mariuszom z Brighton może nie spodobać.

No, zostaje jeszcze kontent plotkarsko-celebrycki. To Stanowskiemu wychodzi najlepiej. Także zawsze można zrobić wrzutkę o jakimś Najmanie czy Janoszek. Nabić wyświetlenia a potem puszyć się, że pisze się historię polskiego YT.

#kanalzero
  • 15
@falden: Na ten moment format piłkarski ma właśnie najgorszą oglądalność ze wszystkich. No mogą iść na pełnej w politykę, ale łaska Mariusza na pstrym koniu jeździ i jeśli nie dostanie contentu pisowsko-konfederackiego to pójdzie oglądać Dzikiego Trenera. A Stanowskiemu już zaczęła mocno uwierać łatka PiSowca.
@PiccoloGrande noo było kilka poślizgów np. tragiczny materiał o wiśni z wybielaniem go, stano I zielke w ogóle nie wiedzieli o co tam chodzi i zrobili z niego ofiarę prokuratora, który mu zazdrości no xD

Do tego zaangażowanie szemranych osób jak Zaorski i jego przekręt z apartamentem na złotej 44, nikt na tym nie zarobi po za nim.

Matczak zaangażowany w fundację Batory, która zajmuje się lewackim praniem mózgu.
@PiccoloGrande: Dali zbyt wiele formatów, drogą telewizji. Zaletą internetu jest rozproszenie, a przez to rozumiem, że można obserwować poszczególnych twórców, a nie kanał matkę skupiający wszystkich.
Mogliby skupić się na bieżących wydarzeniach okołopolitycznych. Zrezygnować z biznesowego, ekonomicznego i przyrodniczego zera i tego co prowadzi Wolski, no i zapomniałem o piłkarskim, to chyba tylko po to, aby wykorzystać popularność Stanowskiego z kanału sportowego, ale też się nie łączy z resztą.
Zostawić Andrzejczaka,
Nie otwieram 3h materiałów bo jest dokładnie 0% szans ze dokończę, zwyczajnie nie mam czasu tyle youtube oglądać. Nawet z CPK obejrzałem tylko podsumowanie Stanoskiego.
A tej laski co tam z nimi komentuje nie mogę zdzierżyć.
@PiccoloGrande: No niestety, co mieli osiągnąć już osiągnęli, teraz tylko będzie sukcesywny spadek wyświetleń. Powoli zaczną się wykruszać drogie nazwiska generujące mizerny ruch, taki Matczak wystąpił raz, Zaorskiego jeszcze nie było i być może nie będzie, Meller już do 100k nie dobija. Zostatnie Stano, Mazurek od afer polityczno-celebryckich i paru zapychaczy na głodowych wynagrodzeniach.