Wpis z mikrobloga

Człowiek - symbol zniszczonego życia z powodu fałszywego oskarżenia o gwałt. Jemu wymiar sprawiedliwości nie uwierzył, gdy mówił, że jest niewinny. Spędził 18 lat w więzieniu, zmarł po 6 latach na wolności.

Dzień po jego śmierci Lewica prowadzi w Sejmie kampanię mającą zachęcać posłów do głosowania za ustawą zmieniającą definicję gwałtu, która może doprowadzić do tego, że takich mężczyzn jak Tomasz Komenda będzie dużo więcej.

750 tys. mężczyzn zagłosowało na Lewicę w wyborach parlamentarnych. Jeżeli zrozumieją, że ta partia jest im wroga i wycofają swój głos, to możemy pożegnać Lewicę już w nadchodzących wyborach samorządowych

#bekazlewactwa #lewackalogika #tomaszkomenda #pieklomezczyzn #sejm #dyskryminacjamezczyzn #falszywegwalty #falszyweoskarzenie #polityka
sildenafil - Człowiek - symbol zniszczonego życia z powodu fałszywego oskarżenia o gw...

źródło: 1000000449

Pobierz
  • 37
  • Odpowiedz
@sildenafil: Komenda poszedł siedzieć za zabójstwo, a nie za fałszywe oskarżenie o gwałt. A wrobiła go policja z prokuraturą, nie p0lka. Mogłeś poczekać przynajmniej z tydzień, bo gościu jeszcze nie wystygł a Ty już używasz go do robienia polityki
  • Odpowiedz
@sildenafil: no troche chamska manipulacja. Mimo ze nie zgadzam sie z dzialaniami lewicy to wiazac Komende, ktory siedzial za morderstwo przez naciski L. Kaczynskiego, z sugestiami zmiany prawa przez lewice w calkiem innym temacie, nie wiem, ja bym czul sie brudny, jakbym cos takiego napisal...
  • Odpowiedz
@sildenafil: Manipulacja goni manipulacje. Komenda został posadzony na polecenie Kaczyńskiego, któremu sukces w medialnej sprawie był potrzebny jak powietrze. Biorąc pod uwagę jak wykopki reagują na samą myśl o przyswojeniu definicji świadomej zgody na seks jestem za takim prawem. Jak się nie umiecie bawić według zasad, to trzeba zmienić zasady.
  • Odpowiedz
no zaj3bisty lewak z tego Lecha Kaczyńskiego xDDDD


@Fingolfin89: Lech Kaczyński nie zrobił tego z bycia lewakiem. Lech Kaczyński był po prostu sk.urwysynem, któremu zależało na zrobienu kariery na poklasku gawiedzi w reakcji na prymitywny pokaz populizmu penalnego, zbitego na sztucznym zrobieniu bandyty z człowieka, który przedstawił już dowody na swoją niewinność(już sam fakt, że potrzebował przedstawiać dowody na niewinność jest absurdem, a tu mamy jego wyższy wymiar), i został uniewinniony
  • Odpowiedz
  • 3
@barnej-flinston: @olo1917 Komenda trafił do więzienia z łatką gwałciciela i mordercy. Był niewinny, został fałszywie oskarżony i skazany. Ten sam los może spotkać wiele niewinnych osób po zmianie definicji gwałtu. Te osoby dzisiaj są niewinne, a jutro będą winne - bo zmieni się definicja przestępstwa.
  • Odpowiedz
@sildenafil jak dla mnie to kolejny dowód na to, że Tusk będzie chciał skompromitować lewicę i w przyszłej kadencji koalicja TD/PO bez durnej lewicy i śmierdzących konfiarzy.
  • Odpowiedz