Wpis z mikrobloga

Z jakim silniczkiem polecalibyscie serie 4? 2017+, do 125k i tak zeby te minimum 250kuca miec. Pod kątem braku awaryjnosci, problemów itd
Swoja droga m pakkecie te bmw sa tak sliczne ze chyba predko sie nie odkocham ;p
#bmw
  • 10
  • Odpowiedz
@Tooca_rev: W takim budżecie zostaje tylko i wyłącznie 2.0. najlepiej 430i. 420d też jest mało awaryjne ale mocy trochę mniej no i to diesel. Podobnie 420i - ten sam silnik co w 430i, możesz podkręcić i ewentualnie ulepszyć osprzęt i 300 KM da radę.
  • Odpowiedz
@Adasi: zależy do czego porównać. ale tak ogólnie to takie 7/10. w mieście super chyba że mu sporta odpalisz to słychać trochę ten wydech i na dziurach go słychać jak wjedziesz ale to chyba w większości aut. na niemieckiej autostradzie przy jakichś 180-200 szyby bezramkowe dają o sobie znać i słychać szum.
  • Odpowiedz
@pionas1337: mam je rok więc trochę krótko żeby oceniać. ~20kkm przejechane. moje spalanie to średnio 9L. po trasie potrafi zejść do 6L, w mieście około 12/13 60% trasa 40% miasto. przez ten czas jedna awaria o której pisałem wyżej: koszt w aso 1000zł. na auto mam jeszcze jakieś te ich pakiety serwisowe czy jak to się tam zwie. także takie pierdy jak wymiana oleju w silniku są za friko. Jak trafisz
  • Odpowiedz