Wpis z mikrobloga

#przegryw #przegrywpo30tce szliście na swoje 10lecia matur? przed większością obecnych nawet nie ma się czym pochwalić, a dodatkowo pewnie będą wspominać jakieś #!$%@? akcje, śmieszki, byczkowanie, włącznie z tymi, które udało mi się wyprzeć z pamięci

w sumie sam sobie odpowiedziałem, chwalić się przed nimi nie mam czym, a będą to defakcto po 10 latach braku kontaktu obcy ludzie, którzy akurat pamiętają wszystkie #!$%@? akcje, które #!$%@?łem na alko w szkole średniej
sopczak - #przegryw #przegrywpo30tce szliście na swoje 10lecia matur? przed większośc...

źródło: ksiądz zawadiaka

Pobierz
  • 6
  • 0
@Aorus: u mnie w tym roku styknie 10 lat od matury i kilka osób, z którymi akurat mam jakiś kontakt zapowiada, że przydałoby się coś takiego zorganizować. chyba, że się skończy na wiecznym niechktosiowaniu, nikt tego nie ogarnie i problem sam się rozwiąże
  • 1
@mishka49: @Aorus: nie robiliście matur czy po prostu nikt wam nie dał znać?
10 lat to idealna okazja, żeby się pochwalić swoim bogactwem, rodziną, statusem, wyglądem póki to wszystko jakoś wygląda, bo za kilka lat wraz ze starzeniem pewnie się zacznie równia pochyła w dół

ja nie mam żadnych z powyższych, jedyne co mnie jeszcze nie zniechęciło całkowicie to kilka osób, z którymi w miarę dobry kontakt miałem, ale pewnie