Wpis z mikrobloga

ZWIECHY I LAGI NA WINDOWS 11.

Jakiś czas temu przesiadłem się z win10 na 11 i od niedawna zauważyłem, że system spowolnił i laguje, licencja jest piracka [aktywowana programem który modyfikował automatycznie w wierszu poleceń] moje gpu to rx 6600, karta działa w trybie pół pasywnym, z racji tego że nie gram praktycznie w nic wentyle stoją cały czas a od teraz co jakiś czas załącza trzy wentyle, gdy oglądam cda albo film co przenigdy się nie zdarzyło () przeglądarka laguje mimo, że próbowałem już innych - bez zmian :/ ogólnie mam wrażenie, że cały czas coś działa w tle od samego startu pc i obciąża system, czy to może być jakiś wirus? defender nic nie wykrywa, polecicie jakiś program który pomoże? można coś na to poradzić?

#pcmasterrace #komputery #kartygraficzne
  • 15
@KrzaczekPl: Aha, dzięki za wyjaśnienie. Doceniam. No to w takim razie reinstall i być może ori klucz, przynajmniej mam jakiś powód żeby go kupić. Btw, te aktywatory to ryzyko od zawsze było, najczęściej w czeluściach netu to się pobierało z ogromnym ryzykiem, wcześniej hulały mi windowsy z nimi bez problemu.