Wpis z mikrobloga

OGÓLNIE MŁODZI SĄ W DUPIE I NAWET NIE ZAPRASZAM DO DYSKUSJI. Pokolenia starsze żyjące w dobrej, dbającej o obywatela socjalistycznej ojczyźnie dostawały za darmo mieszkania w centrum Warszawy w pięknych apartamentowcach, a my mamy gowno. Powinniśmy jak najszybciej zakazać inwestowania, spekulowania wszystkim, którzy zarabiają powyżej minimalnej krajowej, powtarzam MINIMALNEJ KRAJOWEJ. Jak taki młody człowiek ma sobie kupić skromną 120 m2 nieruchomość na Złotej w Warszawie? Maksymalnie powinien zaplacic za nie pół swojej wypłaty (podkreślam minimalnej). Zaraz jak się zlecą wszelkiej maści obrońcy miliarderów, to przypominam, ze mieszkanie na Zlotej w Warszawie jest podstawa w Piramdzie Masłowa. Gdzie mam niby mieszkać jak nie w takim mieszkaniu. Liżcie dalej dupska miliarderom. Dla mnie powinni być opodatkowani 99% podatkiem i wysłani do obozów reedukacyjnych, to moze by sie sytuacja na rynku finansowym i nieruchomosci unormowala. Zaraz ktos powie, ze to komunizm, a to zwykla socjaldemokracja, zobacz sobie jak to wyglada na zachodzie. Jeszcze jedno odnośnie zakazu inwestowania na rynkach finansowych. Kiedyś to sie zarabiało polując na zwierzynę, zrywając owoce z drzewa, a nie klikajac w kakuter w jakies akcje czy obligacje. Jak ja mam kupować tanio akcje Tesli, Netflixa, Berkshire Hathaway, Nvidy, jak one są już drogie? Powinien wejść zakaz inwestowania dla wszystkich osob, ktore zarabiaja na inwestowaniu i spekulowaniu i zarabiaja powyzej MINIMALNEJ KRAJOWEJ. Teraz natychmiast. Zreszta wystarczy połączyć kropki, dlaczego tak malo dzieci sie rodzi? Jak zostana spelnione wyzej wymienione postulaty to przyrost naturalny w Polsce wystrzeli. Dzieci bedą sie rodzily miliardy. #nieruchomosci #gielda
niezdiagnozowany - OGÓLNIE MŁODZI SĄ W DUPIE I NAWET NIE ZAPRASZAM DO DYSKUSJI. Pokol...

źródło: 6bd95dc0-da43-4273-98aa-20a63195fe33

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
@zenon_z_chorzowa1: dobra, nie oszukasz mnie, mlode pokolenie ma najgorzej, siedz sobie teraz na tej Złotej co kupiles za dwie pensje, zarabiaj sobie landlordziku na 18 innych mieszkaniach i rozwalaj polską tkankę społeczną. To przez Ciebie rodzi sie malo dzieci.
  • Odpowiedz
@greenwarrior: wreszcie troche słów rozsądku. Jeszcze tylko pozostał problem z wychowaniem takiego dziecka, ale mam nadzieje, ze panstwo sie tym zajmie, od 1 dnia życia do 19 roku życia wychowanie przez państwo, a potem już ewentualnie można utrzymywać taki kontakt z dzieckiem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz