Wpis z mikrobloga

#rozowepaski #zwiazki #tinder #blackpill #redpill #p0lka #polska #logikarozowychpaskow
Jest coraz więcej singielek bo związek z mężczyznami kobietom się nie opłaca.

Każda kobieta która zastanawia się nad wejściem w związek czuje niepokój.
Związanie się z mężczyzną oznacza ograniczenia dla kobiety. Kobieta zazwyczaj nie ma takiej swobody w tym co robi, gdzie wychodzi, jak sie ubiera. Ma w domu chłopa który ją obserwuje, jest zazdrosny, domaga się od niej usługiwania mu. Musi się liczyć z tym że może zostawić ją samą z dzieckiem.

Mężczyzna jakie ma obawy w związku? Jego obawy oscylują wokół seksu - albo że go baba zdradzi za plecami, albo że za rzadko będzie z nim chodzić do łóżka, albo że się roztyje. Mężczyzna w przeciwieństwie do kobiety nie obawia się przemocy. Kobieta ma z tyłu głowy że jej chłop może kiedyś zamienić się w przemocowca który będzie się wyżywał na rodzinie.

Od momentu wejścia w związek kobieta musi liczyć się z tym że wywierana jest na nią presja seksu. Jeśli kobieta ma gorszy okres w pracy jakiś stres, ktoś jej umarł w rodzinie i nie myśli o seksie, musi liczyć się z tym że ma u boku hormonalne zwierzę które może strzelić focha, zrobić awanturę, rzucić ją bo jego potrzeby nie są zaspokojone.

Kobiecie dochodzą nowe obowiązki - podwójne zmywanie nauczyć, pranie, gotowanie. Zazwyczaj te obowiązki spadają na kobietę.

Praca - mężczyzna wywiera presję na kobiecie że za dużo czasu spędza na pracy. Kobieta gdy wróci późno do domu będzie czekał na nią wkur***y z pretensjami dlaczego obiad nie jest ugotowany, gdy była singielką nie musiała zaprzątać sobie tym głowy.

Kobieta w związku więcej traci. Dawniej kiedy chłop pracował i nie było pracy dla kobiet może miało to jakiś sens. Dzisiaj kobieta ma podwójne obowiązki musi użerać się z dużym dzieckiem i zarabiać na siebie.

Samotne kobiety są szczęśliwsze od samotnych mężczyzn.
Samotny mężcyzna traci o wiele więcej - nie ma służącej która pierze za niego i robi mu kanapki

Mężczyzna jest potrzebny kobiecie do posiadania dziecka, poza tym nie oferuje praktycznie nic wartościowego. Dziecko kocha bezwarunkowo, dlatego kobiety stawiają na pierwszym miejscu dziecko. Mężczyzna kocha kobietę za urodę i seks. Kobieta gdy znajdzie sobie milionera to bardzo możliwe że z tego majątku nic nie zobaczy, bo oni myślą że baba jest z nim w związku dla pieniędzy, dlatego żeby ją przetestować, nie dopuszczają jej do pieniędzy.

Dlatego mężczyźni mają ból dupy o to że mało dzieci się rodzi. Kobiety nie przejmują się tym specjalnie, ale mężczyzn to boli, mimo że mężczyźni niespecjalnie są tymi którzy kochają dzieci bo są śliczne i słodkie i dlatego chcą je posiadać, mężczyźni gdy już są w związku nie są pierwszymi którzy naciskają na dziecko. Obce baby chcieliby zmusić do rodzenia przynajniej 5 dzieci.

Boli ich to że kobiety wybierają posiadanie lżej w życiu, mniej obowiązków domowych. Mimo że kobiety dzisiaj chodzą do pracy to mężczyźni nadal traktują je jak służące. Samotny mężczyzna jest bardziej nieszczęśliwy niż samotna kobieta, bo nie ma kto mu koło dupy ogarnąć. Kobieta samotna nie płacze z powodu tego że nie ma kto jej wyprać ubrań i ugotować obiadu bo sama to potrafi.
  • 42
@kutafonixor: Tak samo jak i wam. Więc jak już być kurą domową, to lepiej hiszpańskiego haka niż ohydnego p0lusa. Suma sumarum i tak wasza sytuacja się nie zmienia, niezależnie od wyboru kobiety czy chce być sama czy kogoś mieć. Bo wy niczyim wyborem nie jesteście :)))

@woskrosenie Zbliżam się nieuchronnie do tej granicy, dam znać jak się ustatkuje u boku beciaka :)))
Natomiast gdy facet ma problem, to społeczeństwo stara się go tylko zaatakować a nie pomóc. Zupełnie odwrotne zachowanie i perspektywa.


@Little_Makak: a to społeczeństwo to same kobiety? czemu jako mężczyzna masz w dupie innych mężczyzn i ich atakujesz?
@klewerewel: 30 letnie laski są zdesperowane z tego co zauważyłem, gadają że nie chcą zostać starymi pannami xd
facet po 30stce singiel ma spore branie na rynku, ja im starszy jestem tym mam większe branie niż za małolata
@WyzwolonaPodrozniczka Zdecyduj się. Albo wyzwolone kobiety zaczęły wybierać najlepszych pod kątem osobowości, inteligencji i emocjonalnego wsparcia facetów,, albo zmęczone mężatki kończą z nieszanującymi ich Januszami.

Jak popatrzeć na statystyki przemocy domowej i na to Wasze jojczenie, to wychodzi na to, że akurat najgorszy sort mężczyzn żyje, jak pączki w maśle z kobietami u boku, a samotność dotyka raczej tych wartościowych.

Jest jeszcze sfera niezobowiązującego seksu ale tutaj też trafiacie głównie na takich,
@Cadfael: Ja nie, jestem wybitnie inkluzywnym człowiekiem, chciałbym nawet działać na rzecz praw mężczyzn. Robią to inni mężczyźni ponieważ chcą zaimponować kobietom. Na samym końcu dochodzimy do was, moje drogie, że promujecie tych najbardziej wyrazistych samców atencją, rozmową i j3baniem się jak zwierzęta. Co inni mężczyźni obserwują i się uczą.
@klewerewel Na 99% autorka tego wysrywu , została w przeszłości zraniona przez jakiegoś typa i pisze teraz takie anty-męskie pierdy aby nakręcać niekończącą się sztucznie stworzoną "wojnę męsko-damską".
. Robią to inni mężczyźni ponieważ chcą zaimponować kobietom. Na samym końcu dochodzimy do was, moje drogie, że promujecie tych najbardziej wyrazistych samców atencją, rozmową i j3baniem się jak zwierzęta.


@Little_Makak: reasumując szmacicie się i pozbawiacie godności byle zamoczyć? a mówicie, że kobiety się nie szanują xD
Robią to inni mężczyźni ponieważ chcą zaimponować kobietom. Na samym końcu dochodzimy do was, moje drogie, że promujecie tych najbardziej wyrazistych samców atencją, rozmową i j3baniem się jak zwierzęta.


@Little_Makak: a ty co innego robisz?
jak już być kurą domową, to lepiej hiszpańskiego haka niż ohydnego p0lusa


@WyzwolonaPodrozniczka: jeszcze zatęsknisz za polskim Januszem, bo polscy mężczyźni są jednymi z najlepszych w Europie. Wiele zagranicznych kobiet marzy o polskim mężczyźnie i się wcale nie dziwię
@Little_Makak: ok, widzę, że muszę precyzować pytania. skup się.

piszesz:

Robią to inni mężczyźni ponieważ chcą zaimponować kobietom. Na samym końcu dochodzimy do was, moje drogie, że promujecie tych najbardziej wyrazistych samców atencją, rozmową i j3baniem się jak zwierzęta.


a potem:

Konstruujesz zdania jakbyś rozmawiała z jakąś jednolitą zbiorowością, co gorsza kierujesz to do mnie xd


zarzucasz mi, że rozmawiam z jednolitą zbiorowością, samemu wypowiadając się w stylu jednolitej zbiorowości. widzisz
@Cadfael: Masz udar? mam zadzwonić po pomoc? Czy po prostu, wyjątkowo nie ma obok ciebie opiekuna? Zauważyłem oczywistą tendencje występującą w danej grupie, nawet zdiagnozowałem dlaczego tak jest, a ty zaczęłaś ją oceniać i kierować to w moją stronę. Jak napiszę że wśród kobiet istnieje nadreprezentacja skrajnie lewicowych poglądów, które często są ze sobą sprzeczne. Ponieważ często wspierają migracje z państw afrykańskich i azjatyckich, jednocześnie podkreślając kobiece obawy chodzenia samotnie w