Wpis z mikrobloga

"To, co nam najbardziej zagraża w perspektywie 3-5 lat, to są działania o charakterze hybrydowym czy jakieś rakiety manewrujące, które mogą niby zabłąkać się w Polsce" - mówił w Rozmowie o 7:00 w Radiu RMF24 gen. Roman Polko - były dowódca GROM-u. "Widać wyraźnie, że Putin lubi prowokować, ale nie ma zdolności do prowadzenia masywnej operacji lądowej w krajach NATO" - ocenił


Atomem walnie mordo ( ͡° ͜ʖ ͡°) jeszcze dzień dwa

#wojna #rosja #ukraina
  • 6
  • Odpowiedz
"Widać wyraźnie, że Putin lubi prowokować, ale nie ma zdolności do prowadzenia masywnej operacji lądowej w krajach NATO" - ocenił


@Grzesiok: to po cholerę ruskie stawiają kolejne fabryki do produkcji borni i tworzą nowe kolejne armie?
  • Odpowiedz
Atomem walnie mordo ( ͡° ͜ʖ ͡°) jeszcze dzień dwa


@Grzesiok: Polko jest akurat generałem z jajem. On wprost na zebraniu z prezydentem i resztą generalicji powiedział, że ruscy rozumieją tylko język siły i nic więcej. Jak pokażemy im słabość to już po nas.
  • Odpowiedz
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

  • 1
@Pabick: bo się obudzili ze gowno znaczą. Iran ma lepsze drony od potężnej Rosji. Ukraina starym zachodnim sprzętem sobie poradziła z obrona. 2300 T14 do 2020 roku okazało się 14 do 2300 roku.

Świat im odjechał i próbują gonić tylko ze nie maja możliwości technologicznych
  • Odpowiedz
@Grzesiok: no nie wiem, coś mam przeczucie, że zachodnie media specjalnie milczą na temat tego jak zbroi się Rosja, by nie robić paniki ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
@Pabick ale przecież nikt już nie milczy, są szacunki od miliona do kilku milionów pocisków rocznie.
Zwiększają moce produkcyjne żeby zrealizować cele na Ukrainie, gdy im się uda zaczną zagrażać nam. Po to też budują fabryki, bo na teraz nie stać ich na ciągłe walenie 10k dziennie ze swoich mocy.
Armię poszerzają, ale ona miała milion żołnierzy już przed wojną.
  • Odpowiedz