Wpis z mikrobloga

@wanghoi: Śmieszy mnie ta narracja o pizzerii z Jagodna, którą już parę razy usłyszałem wśród pisowców/konfederatów jak pizza przyjechała z Racławickiej xD

Raz nawet ktoś z dawnego TVP nazwał Jagodno nowobogacką dzielnicą xD
  • Odpowiedz
@wanghoi no właśnie jakiś redaktorek mówił, że imigrantów z Afryki trzeba wysłać na Wilanów i Jagodno bo tam mieszkają bogaci ludzie a nie na pisowską prowincję bez pieniędzy xD

Powiedział redaktorek co w TVP miał pewnie 50k na łapę
  • Odpowiedz
ale ich boli te Jagodno. xD


@M4rcinS: w paru zdaniach też dwa razy została wspomniana pizza. I tu się zastanawiam czy boli ich to, że ci w kolejce mieli kawałek pizzy za darmo, czy boli ich, że kogoś w ogóle stać na placek za 30-50 zł bo przeciętny pisowiec #!$%@? tylko chleb i pyry. Czy może boli ich, że ktoś je takie 'fikuśne' dania, zamiast chleba i pyr?
  • Odpowiedz
  • 2
@Ulic_Qel_Droma: podczas wyborów sformowała się ogromna kolejka do lokalu wyborczego i ludzie głosowali do 3 w nocy i jakiś właściciel pizzeri z Grabiszynku przywiózł dla ludzie czekających w kolejce pizzę no i się Pisiory obraziły
  • Odpowiedz
@wanghoi
Zawsze beka z takich
Szur: no co z tego że korki, muszę jechać wszędzie samochodem bo rowerem za daleko
Urbanisci: dlatego nową zabudowę trzeba zaprojektować tak żeby najpopularniejsze usługi były w zasięgu spaceru co ograniczy ruch samochodowy
Szur: literalnie komunizm!!! Muszę stać w korku bo to moja wolność
  • Odpowiedz