Wpis z mikrobloga

Jak dowiaduje się Dziennik Raszejski, po wielkim sukcesie pierwszych sezonów spin-offu serialu ,,Urzędnicza", ,,Chłopaki z Raszei" wybitny aktor, Jacek ,,Jaca" otrzymał intratne oferty udziału w pełnometrażowych produkcjach.

Przy okazji premiery nowego sezonu producentom nie udało się podpisać konrakaktu na powtórzenie głównej roli w serialu. Jak zdradza showrunner, Jacek weźmie w nim jedynie udział epizodyczny.
Zapytany o konkrety, zdradzić niestety wiele nie mógł:

Jacek ,,Jaca": Udział w obu serialach uważam za swój największy życiowy sukces. Jestem niezmiernie dumny z roli Jacy.
Po wielu latach trzeba jednak patrzyć w przód. Wierzę, że moja kariera dopiero nabiera wiatru w żagle. Mój udział w ,,Chłopakach z Raszei" byłby możliwy, gdyby zaproponowano mi atrakcyjniejsze warunki finansowe. Na ten moment zgodziłem się jedynie, z szacunku do fanów, na występ gościnny w ramach dwóch epizodów.

Zapytany o to, czy istnieje realna szansa na reaktywacje serialu ,,Urzędnicza" opowiadający historię rodziny Zwierzyńskich, który przez ostatni rok stracił wielu licznych fanów, odpowiedział stanowczo:

Jacek ,,Jaca": ,,Urzędnicza" padła, bo ten, no, reżyser się nam zmienił. Przeszedłem do spin-offu, bo scenariusz mi bardziej pasował. W nowej wersji ,,Urzędniczej" miałem przejść glow-up, zostać przykładnym mężem Gohy i brać udział w galach freak-foghtowych, no sorry, to mi totalnie do postaci ,,Jacy" nie pasowało. Odmówiłem, nie przedłużyliśmy kontraktu.
Historię Magicali próbowano kontynuować bez mojego udziału, no ale widziałem te kilka odcinków z Tik Toka i Twitcha, i to jest jakiś, przepraszam, że się wyrażę, #!$%@? dramat.

#danielmagical #patostreamy
  • 2